خون شهید نمر بیداری مسلمانان شیعه و سنی در دنیا را بهمراه دارد
+ پ -
خون شهید نمر بیداری مسلمانان شیعه و سنی در دنیا را بهمراه دارد

اعدام شیخ نمر نه باعث اختلاف بلکه باعث وحدت بین شیعه و سنی و باعث بیداری مسلمانان در جهان اسلام می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  لوار؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد صحرانشین، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بندرخمیر ضمن محکوم کردن جنایت حکومت آل سعود در به شهادت رساندن شیخ نمر، گفت: آل سعود با  اعدام شیخ نمر روی جاهلیت ۱۴۰۰ سال پیش را سفید کرد، اعراب جاهلی در ۱۴۰۰ سال پیش فقط دختران را زنده به گور می کردند اما متاسفانه این رژیم آل جنایت، آل غارت، آل شهوت چه جنایت ها که با نام اسلام انجام نمی دهد.

 

وی با اشاره به جنایت های یکسال گذشته این رژیم اظهارکرد: از سویی می گویند ما خادمین حرمینیم از سوی دیگر کودکان، زنان و مردان یمنی را به خاک و خون می کشند و یا فاجعه منا که زخمی عمیق بر پیکر اسلام وارد کرد و حالا هم با اعدام یک عالم دینی زخم دیگری بر پیکر جهان اسلام زدند.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بندرخمیر با بیان اینکه متاسفانه علمای ارشد عربستان در خصوص اعدام  شیخ نمر هیچ عکس العملی از خود نشان ندادند، تصریح کرد: اعدام شیخ نمر نه باعث اختلاف بلکه باعث وحدت بین شیعه و سنی و باعث بیداری مسلمانان در جهان اسلام می شود، همان بیداری که از ۱۴۰۰ سال پیش آغاز شد و در برابر اعراب جاهلی ایستادگی کرد، امروز هم بیداری اسلامی در این کشور ظهور خواهد کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه مذهب آل سعود مذهب خرافی است که با پوشیدن لباس اسلام و با حمایت از گروه های تکفیری و تروریستی چون داعش و بوکوحرام قصد بدنام کردن اسلام را دارد، اظهار کرد: اینان می خواهند اسلام را دین خشونت معرفی کنند در حالی که پیامبر اسلام رحمه للعالمین است.

 

صحرانشین خون شهید نمر را باعث رشد و بیداری مسلمانان شیعه و سنی چه در داخل و خارج عربستان دانست و عنوان کرد: مردم از این جنایت آل سعود بیدار می شوند و به مصداق آیه ۱۰۳ آل عمران به ریسمان الهی که باعث بیداری دسته جمعی مسلمانان علیه حکام خونخوار می شود چنگ می زنند.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff