خون آیت الله نمر مردم جهان را بیدارتر می کند/ فعالیت های فرهنگی حول محور نمازجمعه باشد
+ پ -
خون آیت الله نمر مردم جهان را بیدارتر می کند/ فعالیت های فرهنگی حول محور نمازجمعه باشد

امام جمعه بندرخمیر اظهار کرد:آل سعود تلافی تمام شکست ها و تمام عقده های خود را با کشتن آیت الله نمر بروز داد وخون آیت الله نمر مردم جهان را بیدارتر خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از لوار؛ حجت الاسلام والمسلمین حسین جهانگیری، امام جمعه شهرستان بندرخمیر با اشاره به همایش سراسری ائمه جمعه کشور در دیدار با رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) گفت: معظم له از نماز جمعه به عنوان قرارگاه فرهنگی و امام جمعه را به عنوان فرمانده قرارگاه یاد کرد.

 

وی تصریح کرد: باید از فرصت نماز جمعه استفاده شود و همه فعالیت های فرهنگی حول محور نمازجمعه باشد.

 

امام جمعه شهرستان بندرخمیر با اشاره به شهادت مظلومانه آیت الله نمر به دست سفاکان آل سعود، افزود: این حادثه تلخ با حمایت شیطان بزرگ آمریکا، انجام گرفت.

 

وی با بیان دخالت های آل سعود در کشورهای منطقه، اظهار کرد: اینان در سوریه عزم را جزم کردند که حکومت دست نشانده خود را مستقر کنند، در یمن که بر همه واضح است اکثریت مردم نظام حاکم را قبول ندارند با نیروهای نظامی و تانک وارد می شود، در یمن وارد شدند و مردم مظلوم را مورد هجمه آتش و بمباران خود قرار دادند، عراق نیز از دسیسه های آنان در امان نمانده و در همه این دخالت ها و دسیسه ها شکست خورده اند.

 

جهانگیری ادامه داد: آل سعود تلافی تمام شکست ها و تمام عقده های خود را با کشتن آیت الله نمر بروز داد، اکنون اکثر کشور های اروپایی و آسیایی علیه آل سعود شعار می دهند، ایشان با این عمل نفرت جهانی را علیه خود ایجاد کردند.

 

وی با اشاره به قطع ارتباط عربستان با ایران، خاطرنشان کرد: این حرکت برای این بود که حساسیت افکار عمومی را نسبت به اعدام شیخ نمر تحت الشعاع قرار دهند.

 

امام جمعه شهرستان بندرخمیر با اشاره به نقش آل سعود در در به وجود آوردن داعش، عنوان کرد: عربستان خود به وجود آورنده داعش است، با این حال در ائتلاف ضد داعش شرکت دارد.

 

وی با تاکید بر نمادین بودن ائتلاف ضد داعش، گفت: در نمادین بودن این ائتلاف هیچ شکی نیست چگونه می شود ۴۰ کشور از پس یک گروه تروریستی بر نیایند و نتوانند آن را متوقف کنند، یقینا نخواسته و نمی خواهند.

جهانگیری از دامن زدن به اختلاف در جهان اسلام از سوی آل سعود اظهار تاسف کرد و افزود: خون آیت الله نمر مردم جهان را بیدارتر خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff