خورد کردن شیشه توسط مردم برای خروج دود سمی/ 70 درصد آسیب دیدگان نجات یافتند
+ پ -
خورد کردن شیشه توسط مردم برای خروج دود سمی/ ۷۰ درصد آسیب دیدگان نجات یافتند

جمعی از مردم حاضر در محل حادثه با خورد کردن شیشه های مجتمع تجاری ستاره جنوب بندرعباس به خروج دودهای سمی از این طبقات کمک می کردند.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز ، آتش سوزی مجتمع تجاری مسکونی ستاره جنوب از ساعت ۱۰ صبح امروز شروع و هچنان ادامه دارد .

 

با پخش شدن دود غلیظ ناشی از آتش سوزی در طبقات مسکونی این برج تجاری عده ای از بازاریان با تماس به فوریت های اتفاقات خواستار حضور به موقع نیروهای امدادی و آتش نشان شدند.

 

سامان یکی از مغازه داران مشغول در این برج تجاری می گوید : به احتمال زیاد عامل شروع اتش سوزی شهربازی مستقر در طبقه چهارم این محل است که به منازل مسکونی بسیار نزدیک است و شعله های آتش همزمان با قطع شدن برق ساختمان شروع به پیشروی کرد.

 

در حال حاضر دود ناشی از آتش سوزی از جلوی ساختمان تخلیه شده ولی اتش سوزی در پشت ساختمان همچنان ادامه دارد .

 

جمعی از مردم و بازار یان با تجمع در محل حادثه و رفتن به پشت بام نیمه کار ه مجاور بازار ستاره جنوب با خورد کردن شیشه های فوقانی این مجتمع تجاری سعی در خروج دود سمی و نجات گیر افتادگان در این مجتمع را دارند.

 

با زبانه کشیدن شعله های آتش ترافیک سنگینی در بلوار ساحلی بندرعباس ایجاد شد ، که با حضور به موقع مامورین نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی حجم این شلوغی رو به کاهش است.

 

با اینکه بیش از چهار ساعت از شروع اتش سوزی میگذرد ، هنوز آتش به طور کامل مهار نشده و بیش از ۱۵ اتوموبیل آتش نشانی و یک دستگاه اتوبوس اورژانس در محل مشغول به خدمت رسانی هستند .

 

یکی از کارشناسان آتش نشانی حاضر در صحنه در گفتگو با خبرنگار هرمز افزود : در حال حاضر ۷۰ درصد ساکنین این مجتمع نجات یافته اند و خطر برای ۳۰ درصد باقی مانده رفع شده است.
وی گفت: هنوز علت اصلی اتش سوزی مشخص نیست و بررسی ها بعد از تخلیه کامل محل حادثه شروع می شود.

 

عملیات ساخت مجتمع تجاری ستاره جنوب در سال ۱۳۸۱ آغاز شد و یکسال بعد به بهره برداری رسید ، این ساختمان به عنوان یکی از نمادهای بندرعباس تلقی می شود و دارای ۴۸ واحد مسکونی است.

 

گفتنی است با اینکه بیش از ۴ ساعت از زمان شروع آتش سوزی می گذرد ، تلاش ها برای مهار این آتش سوزی ادامه دارد.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff