خودنمایی کالاهای داخلی در نمایشگاه پاییزه هرمزگان/ ۲۵۹ غرفه آماده ارائه کالا به شهروندان می باشد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ خلیل قاسمی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در حاشیه افتتاح نمایشگاه عرضه کالا طرح ویژه بازگشایی مدارس در بندرعباس گفت: به مناسبت نزدیک شدن به ماه مهر و بازگشایی مدارس، در راستای تأمین مایحتاج ضروری و اساسی شهروندان بندرعباسی، نمایشگاه عرضه کالا طرح بازگشایی مدارس در قالب 259 غرفه در محل دائمی نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا افتتاح و آماده ارایه اقلام مورد نیاز دانش آموزان می باشد.

قاسمی با اشاره به عرضه کلیه مایحتاج و کالاهای اساسی خانوارها در این نمایشگاه تصریح کرد: لوازم التحریر و نوشت افزار، پوشاک و فرم مدارس، مواد غذایی، مواد شوینده و سلولزی، کیف و کفش از نمونه اقلام ارائه شده در این نمایشگاه می باشد که حداقل 10 تا 20 درصد زیر نرخ بازار در این نمایشگاه عرضه می گردد.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت: نمایشگاه امسال با شعار سال که اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل می باشد عجین شده و برای حمایت از تولیدات داخلی اکثر غرفه ها از تولیدات ایرانی برای عرضه در غرفه های خود بهره گرفته اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان ضمن دعوت از همشهریان هرمزگانی برای بازدید و خرید، افزود: این نمایشگاه از تاریخ 17/6/1395 به مدت 10 روز عصرها از ساعت 17 الی 22.30 آماده عرضه اقلام مذکور می باشد.

 

انتهای پیام/م