خودسوزی یک زن جوان در رودان هرمزگان ناکام ماند
+ پ -
خودسوزی یک زن جوان در رودان هرمزگان ناکام ماند

صبح امروز یک زن جوان در رودان هرمزگان در ملأعام اقدام به خودسوزی کرد که با هوشیاری مردم و نیروی انتظامی، این اقدام ناکام ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از رودان نیوز، حوالی ساعت ۱۱ صبح امروز شنبه ۲۹ فرودین ماه، یک زن جوان در مرکز شهر رودان، قصد داشت خود و کودک ۲ساله اش را با استفاده از بنزین، در نزدیکی میدان مرکزی این شهر به آتش بکشد و اقدام به خودسوزی کند.

طبق گفته شاهدان عینی، این زن مقداری بنزین را روی خود و کودکش ریخت اما به واسطه شلوغی و ازدحام مرکز شهر، مردم و نیروی انتظامی سریعا” از این اقدام جلوگیری کردند.

بر اساس این گزارش، حال این زن و فرزندش مساعد است اما گفته می شود پس از ارجاع وی به بیمارستان برای بستری شدن تحت نظر پزشک متخصص اعصاب و روان، به علت عدم توانایی خانواده وی در پرداخت هزینه های بیمارستان، وی از بیمارستان مرخص می شود.

اینکه چرا باید یک فرد که اقدام به خودسوزی کرده، به دلیل عدم توانایی پرداخت هزینه های بیمارستان از مشاوره و درمان محروم بماند، مبحثی است که باید بعدها به تفصیل به این موضوع پرداخت و از سوی وظایف نهادهای متولی را مورد کنکاش قرار دهیم؛ اما رها کردن این گونه افراد بدون ارائه مشاوره می تواند نه تنها برای وی، بلکه برای اطرافیان و جامعه خطرناک باشد، چرا که ممکن است چنین حادثه ای دوباره تکرار شود.

به گزارش رودان نیوز، پس از این اقدام، شایعات مختلفی در شهر رودان منتشر شد مبنی بر اینکه این اقدام به علت قطع یارانه وی و کودکش بوده است اما یک منبع آگاه در گفتگو با رودان نیوز، ضمن رد این شایعه، گفت: بر اساس تحقیقات به عمل آمده، وی به علت برخی مشکلات خانوادگی اقدام به این کار کرده است؛ این قضیه هیچ ارتباطی با قطع یارانه ندارد و چنین چیزی به هیچ وجه صحت ندارد.

 « م .س» از اهالی یکی از روستاهای اطراف رودان است.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff