خواهران بسیجی شیعه و سنی سیریک به مشهد مقدس اعزام شدند+تصاویر
+ پ -
خواهران بسیجی شیعه و سنی سیریک به مشهد مقدس اعزام شدند+تصاویر

فرماندار شهرستان سیریک گفت: تعداد ۴۶ نفر از مادران شهداء و خواهران بسیجی اهل تسنن و تشیع شهرستان سیریک بصورت رایگان در قالب یک دستگاه اتوبوس به اردوی ۱۰ روزه زیارتی سیاحتی مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، میرمرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک اظهار کرد: بسیجیان در این اردو  معنوی علاوه بر زیارت از بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) از اماکن تاریخی و ساحتی بازدید و دیدن خواهند کرد.

وی افزود: این اردوی زیارتی سیاحتی با همکاری و پشتیبانی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و حوزه های مقاومت بسیج خواهران شهرستان انجام شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز کرد: اسلام توجه ویژه ای به بحث گردش ، تفریح و سرگرمی سالم برای خانوادها دارد و از آنجائیکه ریشه سفر در سرشت انسان است آدمی چنان آفریده شده و چنان هستی یافته که باید به سفر بپردازد.

ایزدی پور اضافه کرد: اسلام دین فطرت است و تأمین نیازهای اساسی انسان از طریق تعالیم عالی آن و اجرای احکام الهی به صورت بهینه صورت می گیرد روش تربیتی اسلام همه ی ابعاد وجودی انسان را مورد توجه قرار می دهد و برای رشد آن برنامه ارائه می دهد از آنجائیکه  سفر ، غذای روح و نیاز فطری انسان هاست خداوند در قرآن انسان ها را به سیر وگردش در روی زمین سفارش کرده است.

انتهای پیام/ت

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff