خلیج فارس همیشه فارس می ماند/ جریان سازی دشمنان نفعی برای آنان ندارد
+ پ -
خلیج فارس همیشه فارس می ماند/ جریان سازی دشمنان نفعی برای آنان ندارد

امام جمعه کیش گفت: اسناد تاریخی و معتبر جهانی گواه حاکمیت ایران بر جزایر سه گانه و نام خلیج فارس است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام علیدادی امام جمعه کیش در گفتگو با خبرنگار کیش پرس گفت: خلیج فارس به فضل خدا همیشه فارس می ماند و اسناد عینی تاریخی که در دنیا اعتبار آن ثابت شده است موجودیت خلیج فارس را تایید کرده اند.

 

وی افزود: آنچه واضح و روشن است و اسناد ثبت شده تاریخی دارد نیاز به نامگذاری یک روز خاص و طرح مطلب ندارد اما آنچه ما را بر آن داشته تا با نامگذازی یک روز در تقویم جمهوری اسلامی این روز را گرامی داشته و آن را عنوان کنیم جریان سازی های دشمنان است.

 

 

حجت الاسلام علیدادی تصریح کرد: دشمنان هر روز با جریان سازی های مختلف علیه ما سعی می کنند دشمنی خود را آشکار کنند و یکی از دشمنی های آنان در سال های اخیر که در مردم ما حساسیت ایجاد کرده دست برد به اسناد تاریخی و عنوان خلیج فارس است.

 

 

وی تاکید کرد: این مسئله موجب گسترش حساسیت مردم به خصوص ساکنان این مناطق به عنوان خلیج فارس و دفاع از این سند تاریخی شده است.

 

 

امام جمعه کیش با اشاره به اینکه جریان سازی دشمنان برای آنان نفعی نخواهد داشت خاطر نشان کرد: ما روز ملی خلیج فارس را گرامی می داریم تا کسی جرأت نکند به خود اجازه دستبرد به اسناد تاریخی و جریان سازی علیه ملت غیور و بزرگ جمهوری اسلامی ایران بدهد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff