خلق حماسه 22 بهمن دشمن را وادار به عقب‌نشینی می‌کند/ ملت ایران بر اصل استکبارستیزی اصرار دارد
+ پ -
خلق حماسه ۲۲ بهمن دشمن را وادار به عقب‌نشینی می‌کند/ ملت ایران بر اصل استکبارستیزی اصرار دارد

امام جمعه مشهد گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن و حماسه‌ای که امروز خلق شد، ثابت می‌کند مردم انقلابی ما بر اصل استکبارستیزی اصرار دارد و از آن کوتاه نمی‌آید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی دقایقی پیش در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه امروز شرکت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و حماسه‌ای که خلق کرده‌اند، به گونه‌ای است که دشمن را برای همیشه به عقب‌نشینی وادار می‌کتد.

امام جمعه مشهد افزود: دشمن امسال هم مثل سال‌های گذشته بر اثر حماسه ۲۲ بهمن مجبور است تمام توطئه‌ها و فتنه‌های خود را ناکام ببیند و عقب‌نشینی کند.

وی با اشاره به اینکه همانطور که گزینه نظامی برای دشمن وجود ندارد، قدرت هیچ گزینه دیگری هم برای آنان وجود ندارد، گفت: شعار مرگ بر آمریکا، شعار استکبارستیزی است و استکبارستیزی جزء اصول انقلاب است و مردم با حضور خود در تمام عرصه‌های انقلاب نشان داده‌اند که به هیچ قیمتی از اصول انقلاب کوتاه نخواهند آمد.

علم‌الهدی بیان کرد: راهپیمایی ما و حماسه‌ای که امروز خلق شد، ثابت می‌کند مردم انقلابی ما بر اصل استکبارستیزی خود اصرار دارند و از آن کوتاه نمی‌آیند، حال شرایط سیاسی در دنیا به هر شکلی می‌خواهد باشد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff