خلق حماسه ى ۹دى توسط مردم سبب تقویت پایه هاى نظام و اقتدار ملى شد
+ پ -
خلق حماسه ى ۹دى توسط مردم سبب تقویت پایه هاى نظام و اقتدار ملى شد

معاون تبلیغ حوزه علمیه هرمزگان اظهار داشت: اگر حماسه ۹دى نبود دشمن قسم خورده‌ى ملت ایران هر روز توطئه و اقدام جدیدى را بر علیه انقلاب اسلامى در کشور اجرا مى‌کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن موسایى معاون تبلیغ حوزه علمیه هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار رفتارنیوز، گفت: گرامیداشت ۹دى باید همیشه مورد توجه مردم و مسوولین قرار بگیرد، زیرا گرامیداشت ۹ دى در واقع استمرار حرکت انقلابى مردم ولایتمدار ایران و در جهت خنثى سازى توطئه هاى دشمنان و تجدید میثاق و بیعت با مقام عظماى ولایت مى‌باشد.

 

معاون تبلیغ حوزه علمیه هرمزگان تقویت اقتدار پایه هاى نظام اسلامى را خلق حماسه ۹ دی عنوان نمود و اظهار داشت: خلق حماسه‌ى ۹دى توسط ملت انقلابى و همیشه در صحنه‌ى ایران سبب تقویت پایه هاى نظام اسلامى و اقتدار جمهورى اسلامى شده است.
حجت الاسلام موسایى حماسه ۹ دی را  کور کننده روزنه های امید جبهه استکبار معرفی و بیان کرد: اگر حماسه ۹دى نبود دشمن قسم خورده‌ى ملت ایران هر روز توطئه و اقدام جدیدى را بر علیه انقلاب اسلامى در کشور اجرا مى‌کرد، این حرکت عظیم و مردمى در ۹دى روزنه هاى امید جبهه‌ى استکبار جهانى را کور کرد.

 

وی با اشاره به سابقه ى دشمنى آمریکا و انگلیس با ایران؛ خاطرنشان کرد: بیگانگان و جبهه ى استکبار جهانى اصلى ترین نقش را در هدایت فتنه ۸۸ داشتند و این فتنه هم از لانه ى جاسوسى و هم از استعمار گر پیر انگلیس خبیث هدایت مى‌شد.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff