خلق حماسه‌ 9 دی چشم فتنه و فتنه گران را کور کرد
+ پ -
خلق حماسه‌ ۹ دی چشم فتنه و فتنه گران را کور کرد

مدیر مدرسه علمیه النبی(ص) بندرعباس اظهار داشت: مردم در حماسه ی ۹دی چشم فتنه و فتنه گران را کور کردند و نشان دادند که همیشه پشت نظام و رهبری می‌مانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام و المسلمین روح الله اولیائی، مدیر مدرسه علمیه النبی(ص) بندرعباس در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز، گفت: مردم ولایت مدار ایران با خلق حماسه‌ی ۹ دی چشم فتنه و فتنه گران را کور کردند و نشان دادند که همیشه پشتیبان ولایت و رهبری هستند.

 

مدیر مدرسه علمیه النبی(ص) بندرعباس اظهار داشت: حرکت عظیم و خود جوش ملت همیشه در صحنه و انقلابی ایران نشات گرفته از باور ها و اعتقادات راسخ آنها و بصیرت و ولایت مداری این ملت سرافراز است که در تمام برهه های حساس تاریخی به خوبی نقش آفرینی کرده اند.

 

حجت الاسلام اولیائی یکی از اصول اعتقاد به مقدسات دینی را ولایت پذیری معرفی نمود و بیان کرد: ولایت‌پذیری، یکی از اصول اعتقاد به مقدسات دینی است و مردم بر این باورند که اجرای احکام نورانی اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران از طریق ولایت مطلقه فقیه امکان پذیر می‌باشد.
وی افزود: مردم  درست زمانی که احساس کردند برحریم عاشورا, ولایت و مقدسات خدشه وارد شده برای دفاع از آن به پا خواستند و بساط فتنه و فتنه گری را جمع کردند و بار دیگر به دشمنان قسم خورده ی جمهوری اسلامی ایران هشدار دادند که ملت ایران برای استقرار نظام اسلامی خون های بسیاری داده اند و بر پای عهدی که با امام راحل و شهدا بسته اند استوار و محکم می‌مانند.
مدیر مدرسه علمیه النبی(ص) بندرعباس خاطرنشان کرد: به دشمنان هشدار می‌دهیم که دست از دشمنی با ملت ایران بردارند زیرا ملت ایران با امام و شهدا پیمان خون بسته‌اند و این پیمان هیچ گاه شکسته نخواهد شد.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff