خط کشتیرانی مسافربری و باربری از بندرلنگه به قطر راه‌اندازی می‌شود

رئیس میز قطر اتاق بازرگانی بندرعباس از راه‌اندازی خط کشتیرانی مسافربری و باربری به قطر از طریق بندرلنگه خبر داد و گفت: کشتیرانی والفجر مجوز لازم را دریافت کرده و آماده راه‌اندازی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛عبدالحمید وطن‌خواه،رئیس میز قطر اتاق بازرگانی بندرعباس در حاشیه چهل و چهارمین نشست شورای گفتگو، اظهار کرد: از زمانی که مسئولیت میز قطر از سوی اتاق بازرگانی به بنده محول شد تاکنون، اقدامات خوبی انجام شده است، فعال شدن بندر شیو در پارسیان و رونق صادرات در این منطقه ازجمله این اقدامات است.

وی با بیان اینکه نظارت خوبی بر صادرات معدن صورت گرفته است، افزود: رایزنی‌های خوبی با شهردار قطر انجام شده و وی نیز راغب است که این امر هرچه زودتر محقق شود اما این طرح به دلیل شیوع ویروس کرونا با تعلل مواجه شده که نهایتاً اجرایی می‌شود.

وطن‌خواه تصریح کرد: بازرگانان و تجار از استان‌های فارس و خوزستان جهت مکاتبه به میز قطر مراجعه می‌کنند تا بتوانند کالاهای خود را به کشورهای قطر صادر کنند که نظر طرف مقابل نیز مساعد بوده و کارها در حال انجام است که با کمک و همکاری رئیس اتاق بازرگانی و دبیرکل این اتاق، تحقق پیدا می‌کند.

انتهای پیام/