خط و نشان شدید فرمانده مرزبانی کشور/ عرصه را بر مخلان امنیت تنگ خواهیم کرد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سردار سرتیپ قاسم رضایی , فرمانده مرزبانی کشور در مراسم تشییع پیکر دو شهید مرزبان در میناب اظهار کرد:  شهدا امروز به ما می گویند ما دست خالی می رویم و انتظار است ادامه راه ما باشد.

فرمانده مرزبانی کشور تصریح کرد: مرزبانان شهید دائم زنده هستند و صف مردم از صف اشرار جداست و از صف مخلان امنیت جداست اینها مشخص است لکن هر گونه محافظه کاری و حمایت از ناامن کنندگان بشدت محکوم است.

رضایی با بیان اینکه مردم میناب اجازه نخواهند داد خون شهیدان پایمال شود، عنوان کرد: همرزمان شهید بدانند خون این شهیدان جاری شده به سطح منطقه و ماموریت های اجرایی و با جلسه فوق العاده ای که دیشب در شورای تامین استان برگزار شد عرصه را بر مخلان امنیت تنگ خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه در کشوری که به امنیت معروف است و اقتدار آن به فراسوی مرزها کشیده شده اقدام چند اراذل و اوباش و تعدی به مامور قانون قابل قبول نیست، بیان کرد:  باید در حداقل زمان این مفسدان محاکمه شوند و جامعه از ما نمی پذیرد که با مخلان امنیت مماشات کنند.

فرمانده مرزبانی کشور خاطر نشان کرد:  قطعا بدانند تا به امروز با موضع عاطفه هر حامی آنها با چارچوب قانون برخورد خواهد شد و  اینکه عده ای از رافت مرزبانان سوء استفاده کنند و بسمت مامور سنگ و راکت آتش زا و.. پرت کنند و مرزبانان هم مماشات کنند و این را برای خود تاکتیکی بدانند، امروز از همین تریبون به گوش آنان برسانید دیگر از امروز تاکتیک مماشات با این افراد شکسته خواهد شد و عین قانون با آنها رفتار خواهد شد.

رضایی با بیان اینکه از مسئولین استان درخواست داریم که مسیری که حرکت می کنیم کامل حمایت کنید، گفت:  اقدام به موقع برای برخورد نیاز است و  مامور یک نظام اگر تضیف شود یعنی نظام تضعیف خواهد شد.

وی با بیان اینکه در میدان عمل به زودی به این هنجارشکنان پاسخ قاطع می دهیم، عنوان کرد: عده ای که اراذل و اوباش و قانون شکن هستند قطعا صف شان از مینابی ها جداست، اما این عده اندک بدانند که یا باید به صف مردم برگردند یا در صحنه عمل و در برابر مرزبانان منتظر برخورد قاطع و تند و شکننده باشند.

 

فرمانده مرزبانی کشور خاطر نشان کرد: پیام این شهدا را به حول و قوه الهی در صحنه به مخلان امنیت نشان خواهیم داد.

انتهای پیام/