خطوط قرمز مورد تاکید رهبر انقلاب در مذاکرات رعایت نشده است/آمریکا قابل اعتماد نیست
+ پ -
خطوط قرمز مورد تاکید رهبر انقلاب در مذاکرات رعایت نشده است/آمریکا قابل اعتماد نیست

دبیر کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه تک تک بند های برجام مورد بررسی قرار گرفته دهیم، افزود:بررسی محتویات برجام نشان دهنده آن است که بخشی از نکات و خطوط قرمزی که رهبر انقلاب (مدظله العالی) بر آن تاکید داشتند، رعایت نشده است.

موسی احمدی ، دبیر دوم کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به اجرای برجام گفت : با توجه این اینکه برجام کمیسیون تخصصی دارد و مسئولین مختلف کشور و آنچه در شورای امنیت ملی و اظهاراتشان را در مجلس مطرح کنند.

 
احمدی با توجه به بیانات رهبر انقلاب افزود:بررسی محتویات برجام نشان دهنده آن است که بخش از نکات و خطوط  قرمزی که رهبر انقلاب (مدظله العالی) بر آن تاکید داشتند، رعایت نشده است.

 

 

 
دبیر دوم کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : اواخر مهر ماه این سند به رای گذاشته می شود و با توجه به زمانی که ما در اختیار داریم به این سند رسیدگی کنیم و تک تک بند های آن را مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانیم به نحو مطلوب به سرآنجام برسانیم.

 
نماینده مجلس با اشاره به لغو تحریم ها اظهار کرد: متاسفانه طبق قاعده ای که باید باشد نیست بر این اساس است که کشورها در ۹۰ روز کشورها مانند آمریکا و انگلیس و غیره به مسائل رسیدگی می کنند و بعد از ۹۰ کشور نوبت به کشور ایران می رسد و ایران در این چند روز مشخص شده با توجه به تعهدات عمل کند و و آنچه را که باید عمل کند باید به آرژانس اعمال کنند و آنها بتوانند به آن بررسی کنند.

 
وی افزود: برای برداشت تحریم ها به سه صورت ( لغو تحریم ، لغو تعلیق ، لغو توقف ) انجام می پذیرد.

 
احمدی تاکید داشت :امروزه با توجه به رفتار آمریکایی ها از جمله در سخنگو و سناتورهای آمریکا مشاهده می شود از بی اعتمادی بیشتر به آمریکا به جاست و در صورتی که پایبند به اخلاق نیستند و سیاسی می بینند تا بتوانند به مقصدشان برسند و ایران با یک دقت بیشتر آمریکا را ارزیابی و راستی آزمایی کنند.

 
وی بیان داشت: با توجه که ما با بعضی از کشورها به خوبی هستند و اما انگلستان و آمریکا که خط قرمز ما هستند و قبل از انقلاب یک کشوری است اعتمادی نداشته و نداریم .

 
نماینده مجلس افزود : ما باید مراقب ارتباطمان با انگلیس باشیم و نباید بگذاریم که سفارت یک لانه جاسوسی دیگری شود و آنها اهدافی دارند مانند فتنه سال ۸۸ به وجود آمد که بین دولت و مردم و احزاب رصد شد و باید دقیق بود.

 
احمد خاطر نشان کرد: در انتخابات آینده برنامه های زیادی وجود دارد برای اختلاف ایجاد کنند و کشور ما با توجه به ولایت محوری مردم که دارند و رهبرمان که به صورت تیزبینانه آنها را می نگرد و آرزوی آنها را گور می رساند.

 

 

 

انتهای پیام /م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff