خطوط ریلی راه آهن هرمزگان افزایش می یابد
+ پ -
خطوط ریلی راه آهن هرمزگان افزایش می یابد

مدیرکل راه آهن هرمزگان بابیان اینکه خدمات راه‌آهن هرمزگان افزایش می‌یابد ، اظهار کرد:با احداث پنج خط ریلی، خطوط فعلی ایستگاه از ۱۷ خط به ۲۳ خط افزایش می یابد.

محمد پورفخری، مدیرکل راه آهن هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز از حضور ابراهیم محمدی، قائم مقام معاونت بهره برداری سیرو حرکت ؛سید مرتضی علی احمدی مدیرکل بازرگانی و بازاریابی و  خسرو رشیدی مدیر کل خط و سازه های فنی راه آهن ج.ا.ا در راستای  بازدید میدانی از ایستگاه بندرعباس (انشعاب، مانوری، مسافری) به منظور افزایش فرآیند تخلیه و بارگیری، بهبود عملیات مانور و بالا بردن راندمان راه آهن هرمزگان خبر داد و گفت:در این بازدید مقرر شد ۵ خط به خطوط فعلی ایستگاه اضافه شود  که از ۱۷ خط به ۲۳ افزایش می یابد.

وی افزود:با جابجایی یک دستگاه سوزن ، عملیات مانور از ایستگاه انشعاب به سایت ریلی فولاد هرمزگان و مجتمع بارکو تسهیل می یابد.

 

پورفخری  اظهار کرد:با توافق های بعمل آمده در بازدید میدانی نقشه سایت و ایستگاه مانوری مقرر شد توسعه ایستگاه مانوری و خطوط کلینگر نیز را به دفتر مهندسی و نظارت ارسال با تغییرات و سوزن بندی مورد نظر به تایید آن دفتر و سپس اجرایی شود.

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff