لابی ها و مافیای هنری در هرمزگان زنگ خطری برای هنرمندان است
+ پ -
لابی ها و مافیای هنری در هرمزگان زنگ خطری برای هنرمندان است

کارگردان تئاتر شهرستان میناب با اشاره به اینکه تئاتردر حال حاظر با نبودامکانات و اسپانسر همراه است ، گفت: خطر لابی های هنری و مافیای فرهنگی در هرمزگان زنگ خطری برای هنرمندان استان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، حسن سبحانی کارگردان تئاتر شهرستان میناب  در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده اظهار کرد : کارنمایش را از دوران دانش آموزی با کورش زارعی شروع کردم و آن موقع که ما شروع کردیم شرایط خیلی فرق می کرد و علاقه و عشق دوبرابر بود ما ساعت ها درب کمیته امداد بشاگرد می ایستادیم تا شهید قلم مرتضی آوینی و اقای نوری زاد را ببینیم  و ساعتها در اتاق بدون کولرتمرین تمرین داشتیم.

 

وی با اشاره به اینکه تئاتر هنر انسان ساز است  و اگر از تمام ظرفیت های این هنر جادوی استفاده شود  تاثیربسزایی بر رشد و ترویج فرهنگ روان جامع می گذارد ، تصریح کرد : یکی از کد های انتخاب یک کشوربا فرهنگ وجود تئاتر در آن کشور است و اگر تئاتر درسبد فرهنگی خانواده ها قراربگیردجامعی سالم خواهیم داشت.

 

سبحانی  بیان کرد : بیشترکارهای من آیینی مذهبی و دفاع مقدس است و شرکت در دهها جشنواره بین اللملی،  آخرین کارم ۱۶مهر در ارمنستان شهر ایروان به روی صحنه میرود.

 

 

وی خاطرنشان کرد :  در حال آماده سازی نمایش کودک برای جشنواره جهانی هندوستان هستم  که از ۱ الی ۱۲ بهمن در شهر توتک به روی صحنه می رود که ویژگی این اثر بیشتر بازیگران معلول ذهنی هستند.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff