خروج سامانه بارشی از شرق کشور/ آسمان اغلب استان‌ها‌ فردا صاف تا نیمه ابری است
+ پ -
خروج سامانه بارشی از شرق کشور/ آسمان اغلب استان‌ها‌ فردا صاف تا نیمه ابری است

آسمان استان تهران روز آینده نیمه‌ابری در ارتفاعات همراه با بارش پراکنده و به تدریج کاهش ابر پیش‌بینی می‌شود، بیشینه و کمینه دما در این استان فردا به ترتیب ۷ درجه و صفر درجه خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، براساس نقشه‌های هم‌دیدی و آینده‌نگری هواشناسی امروز سامانه بارشی فعال در شمال شرق کشور موجب بارش پراکنده در بخش‌هایی از شمال شرق می‌شود و به تدریج از کشور خارج خواهد شد.

امروز و فردا در برخی مناطق شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود؛ از اواخر وقت امروز و روز آینده به سبب گذر امواج تراز میانی جو از جنوب کشور برای برخی مناطق جنوب غرب، مرکز، غرب، جنوب و به تدریج برای مناطقی از جنوب شرق و شرق کشور بارش باران و وزش باد و برای مناطق سردسیر و ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

خلیج فارس در سه روز آینده و دریای عمان در روز جمعه، مواج است.

روز آینده ۲۲ بهمن‌ماه، آسمان اغلب استان‌های کشور ‌کمی ابری و یا صاف است‌.

آسمان استان تهران روز آینده نیمه‌ابری در ارتفاعات بارش پراکنده و به تدریج کاهش ابر پیش‌بینی می‌شود، بیشینه و کمینه دما در  این استان فردا به ترتیب ۷ درجه و صفر درجه خواهد بود؛ همچنین روز جمعه آسمان استان تهران کمی ابری تا نیمه ابری است.

در ۲۴ ساعت آینده استان‌های چهارمحال و بختیاری با دمای ۱۳ درجه زیر صفر و کردستان و همدان با دمای ۸ درجه‌ زیر صفر، سردترین استان‌های کشور و استان‌های هرمزگان با دمای ۲۴ درجه بالای صفر و بوشهر با دمای ۱۹ درجه بالای صفر، فردا گرم‌ترین استان‌های کشور خواهند بود.

کاربران هم‌چنین می‌تواند خبرنامه‌های هفتگی هواشناسی کشاورزی را از اینجا مشاهده کنند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff