خروجی پارک بانوان می‌تواند ورزش قهرمانی باشد/ محیط امن و سالم در اختیار بانوان شهر قرار دارد
+ پ -
خروجی پارک بانوان می‌تواند ورزش قهرمانی باشد/ محیط امن و سالم در اختیار بانوان شهر قرار دارد

شهردار بستک وجود پارک بانوان را بهترین فرصت برای فعالیت‌های ورزشی و تفریحی نیمی از جمعیت شهر بستک عنوان کرد و گفت: پارک بانوان همه روزه در اختیار بانوان قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، محمد جلالی شهردار بستک در گفت‌وگو با خبرنگار جهانگیریه گفت: با توجه به درصد بالای بانوان و نبود مکانی تخصصی و ویژه برای فعالیت‌های ورزشی آنان، این کمبود به شدت احساس می‌شد که با راه اندازی پارک بانوان به درخواست نیمی از جمعیت شهر پاسخ مثبت داده شد.

وی اضافه کرد: اعتبارات ریالی این پارک توسط استاندار محترم تأمین و با فوریت روند احداث پارک آغاز شد و در مدت زمان بسیار کوتاه شهریور تا بهمن سال جاری عملیات اجرایی آغاز و به پایان رسید.

شهردار بستک ضمن تقدیر از مسئولان محلی و اجرایی شهرستان خاطرنشان کرد: بالغ بر ۱۰ هزار میلیون ریال منابع مالی صرف شده تا فضایی به مساحت ۲/۱ هکتار را مناسب سازی کنیم و امروز با افتخار این ظرفیت خوب فرهنگی ورزشی در اختیار بانوان بستکی قرار بدهیم.

جلالی همچنین اظهار کرد: امکانات خوبی نظیر جاده سلامت، وسایل ورزشی، مسیر پیاده روی، پیست دوچرخه سواری، زمین والیبال، زمین بسکتبال و مجموعه بازی کودکان در این پارک دیده شده و در آینده می‌توان بخش‌های دیگری نیز به آن اضافه کرد.

وی مدیریت پارک را به عهده بانوان دانست و افزود: مجموعه پارک بانوان در اختیار بانوان شهر قرار دارد و مدیریت آن نیز توسط بانوان صورت می‌گیرد.

شهردار بستک پارک بانوان را اولین پارک تخصصی ویژه بانوان در شهرستان خواند و یادآور شد: پارک بانوان می‌تواند بانوان ورزشکار را جهت آماده سازی به منظور ورود به میادین و ورزش‌های قهرمانی به عنوان یکی از تأکیدات مقام معظم رهبری فراهم کند.

یادآور می‌شود؛ پارک بانوان دهه فجر امسال با حضور جمعی از مسئولان و بانوان شهر بستک افتتاح و در اختیار بانوان قرار گرفت.

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff