خروجی دانش آموزان به عنوان عبد صالح هدف غایی حوزه پرورشی است
+ پ -
خروجی دانش آموزان به عنوان عبد صالح هدف غایی حوزه پرورشی است

معاون پرورشی و تربیت بدنی در نخستین جلسه معاونین پرورشی جزیره کیش ، گفت: هدف غایی در حوزه پرورشی خروجی دانش آموز به عنوان عبد صالح است و لذا رسالت ما بسیار سنگین است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان ، جعفری معاون پرورشی و تربیت بدنی کیش در ادامه به جزییات برنامه های پرورشی اشاره کرد و اظهار کرد : معاونان پرورشی و تربیت بدنی در خط مقدم برنامه ریزی مدرسه قرار دارند و لذا طبق نمایه و تقویم اجرایی برنامه ریزی ماهانه خود را انجام دهندتا شاهد شور و نشاط دانش آموزان در مدارس باشیم.

 

وی طرح وفاق و تجربه را به عنوان یک پیشنهاد مطرح کرد و افزود : معاونان جهت تبادل بیشتر اطلاعات و تجربه به مدارس دیگر رفته و از طرح های موفق همکار پرورشی خود به نحو احسن استفاده کنند.

 

 

وی در پایان با توجه به پیش رو بودن ایام محرم به شرح خلاصه ای از زندگی امام حسین (ع) پرداخت و گفت: هدف امام (ع) از قیام، اصلاح امور جدشان پیامبر (ص) و اجرای امر به معروف و نهی از منکر بود و بهترین امر به معروف در مدارس امر به نماز و عفت در کلام و نگاه است.

 

 

عباسیان مسؤل سازمان دانش آموزی کیش نیز دیگر سخنران جلسه بود که به تشریح برنامه های این سازمان از جمله یاران مدرسه، شورای دانش آموزی و خبرنگار پانا در سال تحصیلی جاری پرداخت و از ثبت نام دانش آموزان علاقه مند به تشکیلات پیش آهنگان دانش آموز در سامانه پیشفر خبر داد.

 

 

گفتنی است در پایان جلسه از معاونان پرورشی و مربیان تشکیلات سال گذشته تقدیر به عمل آمد و خانم کریمی مدیر دبستان فرهنگ به صورت افتخاری به عضویت تشکیلات پیش آهنگان فرزانه درآمد.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff