خدمت به محرومین باید به عنوان فرصتی برای مدیران اجرایی تلقی شود
+ پ -
خدمت به محرومین باید به عنوان فرصتی برای مدیران اجرایی تلقی شود

امام جمعه شهرستان بستک در دیدار با مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان بیان کرد: خدمت رسانی به قشر محروم جامعه باید به عنوان فرصتی برای مدیران اجرایی تلقی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، در اولین روز از هفته دولت، مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان بعد از حضور در گلزار شهدای گمنام شهر بستک و تجدید میثاق با آرمانهای امام خمینی (ره) و شهدا، به دفتر امام جمعه شهرستان رفتند تا با نماینده ولی فقیه در شهرستان دیدار نمایند.

 

حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی، امام جمعه شهرستان بستک در دیدار با مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان گفت: خدمت نمایندگان دولت در این شهرستان گرم و کم برخوردار، بیانگر ایثار و علاقه مندی به نظام و خدمت به مردم است و امتیاز خدمت رسانی به قشر محروم جامعه فرصتی برای ماست.

 

امام جمعه شهرستان بستک ضمن تاکید بر اهمیت بازگو کردن خدمات دولت به مردم گفت: هفته دولت معنا و مفهومش این است که خدمات یک ساله مدیران اجرایی به مردم بازگو شود تا مردم اطلاع کافی از خدمات دولت پیدا کنند.

 

وی تاکید کرد: همه انسانها ممکن است در مدیریت خود اشتباهاتی داشته باشند که می توان با پذیرش نقد سازنده، مشکلات را مرتفع کرد و همچنین هدف از انتقاد باید اصلاح باشد و نه تخریب طرف مقابل. زیرا انتقاد از مجموعه دولت به پای نظام نوشته می شود و همچنین باید زمینه بیان انتقادهای سازنده را فراهم کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در ادامه به خدمات دولت در دو عرصه بهداشت و درمان و اشراف اطلاعاتی در کشور و منطقه اشاره کرد و از خدمات دولت در این دو زمینه به طور ویژه تشکر کرد.

 

وی در ادامه به یادآوری نکات مقام معظم رهبری که خطاب به مسئولین کشور فرمودند، پرداخت که شامل مردمی بودن مسئولین، مسئولیت را به عنوان طعمه ندانستن، آماردهی های واقعی و ملموس، غافل نشدن از دشمنی آمریکا و صهیونیست ها، توجه به نفوذ دشمن، حفظ شتاب علمی کشور، اهمیت فرهنگ و اقتصاد مقاومتی است.

 

گفتنی است در ابتدای دیدار مهندس عبدالله پرتابیان فرماندار بستک به بیان گزارشی از اقدامات و برنامه های دستگاه های اجرایی در هفته دولت پرداخت.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

انتهای خبر/م.د

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff