خدمت به آزادگان و جانبازان جزو اهداف مهم ما محسوب می شود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودان گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان جزو اهداف مهم ما محسوب می‌شود، چرا که آنان به این نظام و انقلاب امنیت و آرامش بخشیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عبدالرضا سالاری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رودان در دیدار با جانبازان «محمد حیدری‌نسب»، «ایرج عاجلی»، «ابراهیم داوری»، «حسین توانا» و «غلام تاجیک» از رشادت، فداکاری، صبر و مقاومت آنان تجلیل کرد و گفت: جانبازان در دوران دفاع مقدس با حضور فداکارانه خود، درس آزادگی و از خودگذشتگی به ما آموختند، لیکن تجلیل از مقام این عزیزان یک وظیفه اخلاقی و دینی است.

وی با اشاره به فرارسیدن ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز، افزود: باید از ارزش‌ها و آرمان هایی که دلاور مردان انقلابی ما برای حفظ آنها تا پای جان مبارزه کردند به نحو شایسته‌ای پاسداری کنیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رودان ایثارگران را میراث‌های گرانبهای جامعه اسلامی دانست و ادامه داد: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان جزو اهداف مهم ما محسوب می‌شود، چرا که آنان به این نظام و انقلاب امنیت و آرامش بخشیدند.

سالاری خاطر نشان کرد: همه اقشار جامعه نظام باید قدردان ایثارگری و رشادت‌های جانبازان باشند و در راستای حل مشکلات آنان بکوشند، چرا که این عزیزان چشم و چراغ نظام هستند و ایستادگی آنان در برابر مشکلات و سختی‌ها باعث سرافرازی و امنیت پایدار انقلاب شد.

گفتنی است، شهرستان رودان در ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس واقع شده و ۲۱۶ شهید، ۲۹۸ جانباز و ۲۶ آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.

انتهای پیام/