خدمات تامین اجتماعی در بستک قابل قبول نیست/ بستک نیازمند درمانگاه تامین اجتماعی است
+ پ -
خدمات تامین اجتماعی در بستک قابل قبول نیست/ بستک نیازمند درمانگاه تامین اجتماعی است

امام جمعه شهرستان بستک افزود:حدود ۱۷ هزار نفر در سطح شهرستان دارای بیمه تامین اجتماعی هستند که متاسفانه خدمات خاصی برای آنان صورت نمی گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه ، ضمن گرامیداشت روز بیمه خطاب به مسئولین گفت: مسئولین باید در مناسبت های مختلف در جمع مردم حاضر باشند و توضیحاتی در مورد خدمات و کارهای صورت گرفته ارائه دهند.

 
امام جمعه شهرستان بستک ضمن گلایه شدید از خدمات بیمه ای در این شهرستان افزود: حدود ۱۷ هزار نفر در سطح شهرستان دارای بیمه تامین اجتماعی هستند که متاسفانه خدمات خاصی برای آنان صورت نمی گیرد.
 
قائدی خطاب به مدیران استانی بیمه اظهار کرد: شهرستان بستک نیازمند یک درمانگاه تامین اجتماعی است تا خدمات رایگان به بیمه شدگان ارائه دهد و مدیران باید حرکتی انجام دهند و فکر نکنند که اگر مردم حرفی نمیزنند دیگر پیگیری انجام نمی شود.
 
 
وی  با اشاره به تنها بیمارستان این شهرستان گفت: این بیمارستان یک داروخانه دارد که آن هم داروهای مصرفی بیماران را بصورت آزاد می فروشد و بهانه آنها برای فروش آزاد داروها نداشتن قرارداد با بیمه است  و  عدم وجود یک داروخانه شبانه روزی در شهرستان باعث بروز مشکلات می شود.
 
امام جمعه شهرستان بستک همچنین در سخنانی با اشاره به حادثه چند روز پیش درگیری مامورین نیروی انتظامی استان با دو قاچاقچی در حوالی روستای کوخرد تصریح کرد: پیام های متعددی در شبکه های اجتماعی  منتشر شده که هیچ ربطی به مسئله شیعه و سنی در این منطقه ندارد و کسانی که اینگونه پیام ها را منتشر می کنند قصد تنش بین اهالی منطقه را دارند.
 
 قائدی از والدین خواست که مراقبت بیشتری بر جوانان خود داشته باشند وتاکید کرد: نیروی انتظامی استان تاز نیروهای تعلیم دیده و متخصص در ماموریت هایشان استفاده کنند تا شاهد چنین حوادثی در سطح شهرستان نباشیم.
 
 
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff