خدا نکند نفرین کارگر گریبان ما را بگیرد
+ پ -
خدا نکند نفرین کارگر گریبان ما را بگیرد
خطیب نماز جمعه اهل سنت شهر پارسیان:

خدا نکند نفرین کارگر گریبان ما را بگیرد

شیخ مجید قاسمی خطیب نماز جمعه شهر پارسیان در بخشی از خطبه های خود به مناسبت روز کارگر ضمن تبریم به کارگران زحمت کش گفت : خدا نکند نفرین کارگر گریبان ما را بگیرد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز به نقل از پارسیان خبر، شیخ مجید قاسمی خطیب نماز جمعه این هفته شهر پارسیان ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه بر لزوم پرداخت به موقع حقوق کارگران تأکید کرد.

وی تأکید کرد: مردم طبق موازین شرعی باید حقوق یکدیگر را رعایت کنند و حق الناس را پرداخت نمایند.

خطیب نماز جمعه شهر پارسیان گفت: نفرین کارگر می‌تواند همه زندگی انسان بدهکار را بر باد دهد لذا توجه داشته باشیم که مدیون این قشر زحمتکش از جامعه نشویم.

قاسمی خاطر نشان کرد: اینکه انسان توانایی پرداخت دِین خود را داشته باشد اما امتناع کند جفای بزرگی است و برخلاف منش اسلامی است.

خطیب نماز جمعه شهر پارسیان با اشاره به موضوع ارث گفت: ارث یک هدیه است و میراث طبق شریعت تقسیم می‌شود لذا پدران و مادران وظیفه شرعی دارند دارایی‌های خود را بر اساس دستور اسلام بین پسران، دختران و همه کسانی که در قانون ارث سهمی دارند تقسیم کنند و هر فرزندی که به سن قانونی رسید باید ارثیه او را بپردازند؛ و اگر سن قانونی نرسیده برای او شاهد بگیرید.

قاسمی تصریح کرد: اگر نسبت به شخصی بدهکار هستید و چیزی در دست ندارید به او بپردازید، جواب تلفن او را بدهید، به پیامک‌هایش جواب بدهید و نسبت به او توجه نشان دهید تا خدای ناکرده کدورتی بین شما و کسی که حقی به گردن شما دارد پیش نیاید.

خطیب نماز جمعه پارسیان اشاره‌ای به مناسب‌های هفته کرد و در خصوص هفته معلم، هفته کارگر و امام علی(ع) مطالبی را عنوان نمود.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff