خداوند انسان را به رعایت تعادل و پرهیز از افراط و تفریط توصیه کرده است
+ پ -
خداوند انسان را به رعایت تعادل و پرهیز از افراط و تفریط توصیه کرده است

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: خداوند صفت خوبان را تعادل قرار داده است و در زندگی افراد را، به رعایت تعادل و پرهیز از افراط و تفریط توصیه نموده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، محمد بویه خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن توصیه به تقوای الهی گفت: تعادل و وسط بودن از ویژگی های زندگی مطلوب از دیدگاه خداوند است تا بتوان با آسایش و امنیت زندگی کرد و مطلوب بشر در زندگی، احساس آرامش است.

 

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک افزود: خداوند صفت خوبان را تعادل قرار داده است و در زندگی افراد را، به رعایت تعادل و پرهیز از افراط و تفریط توصیه نموده است. در تمام مراحل و ابعاد زندگی باید تعادل را رعایت کرد که اگر این چنین نباشد دشمنی و نارضایتی دیگران را به دنبال خواهد داشت.

 

محمد بویه گفت: شرط اول برای رسیدن به آرامش، پیروی از بزرگان جامعه در مسائل زندگی است.

 

وی افزود: برای گسترش امنیت و برای راحتی جامعه، بزرگان و عقلای قوم باید حکمت را سرلوحه کار خود قرار دهند که داشتن حکمت موجب خیرات می شود و باید دیدگاه های مختلف مردم را مراعات کنند و به همه ی مردم توجه داشته باشند و اشتباه و خطای دیگران را تحمل کنند.

 

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک بیان کرد: خانواده ها باید توجه داشته باشند و احساس مسئولیت کنند که افراد جاهل سبب به انحطاط کشیده شدن و غرق شدن کشتی جامعه نشوند و با نصیحت و آرامش این افراد را هدایت نمایید.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff