ابوموسی میزبان خدام حرم رضوی می شود
+ پ -
ابوموسی میزبان خدام حرم رضوی می شود
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ابوموسی:

ابوموسی میزبان خدام حرم رضوی می شود

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ابوموسی بیان کرد: خدام حرم مطهر رضوی همزمان با دهه کرامت میهمان مردم ولایتمدار ابوموسی می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین،حجت الاسلام شیرزاد حسنی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ابوموسی با اعلام این خبر گفت: همزمان با دهه کرامت خادمین حرم مطهر و منور رضوی همراه با پرچم متبرک حرم حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام میهمان حافظان خلیج فارس در ابوموسی می شوند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ابوموسی با اشاره به اشتیاق مردم ابوموسی برای زیارت پرچم حرم رضوی، اظهار کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده، خدام حرم رضوی در فرودگاه ابوموسی مورد استقبال مردم و مسئولان قرار می گیرند و برنامه مداحی، سخنرانی و زیارت پرچم حرم منور رضوی در فرودگاه انجام می شود.

حسنی تصریح کرد: کاروان خدام حرم امام رضا(ع) ۴ نفر می باشند که یک نفر مبلغ جوان، یک خادم سخنور، یک مداح خادم و یک خادم فرهنگی که حامل پرچم منور حرم رضوی است این کاروان را همراهی می کند.

وی حضور معنوی و نورانی خدام حرم مطهر رضوی در ابوموسی را مایه خیر و برکت دانست و افزود: سفر کاروان خدام حرم رضوی به شهرهای مختلف کشور، از برکات دهه کرامت است.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ابوموسیگفت: رئوف بودن یکی از القاب امام رضا(ع) می باشد و کاروان خدام حرم رضوی با حضور در شهرهای مختلف و حمل پرچم مطهر حرم ایشان در واقع پیام رسان مهربانی آن امام در همه جای دنیا هستند.

حسنی خاطرنشان کرد: حضور خدام در مناطق بسیار دور افتاده که مردم آن امکان کمتری برای سفرهای زیارتی بخصوص مشهد مقدس را دارند باعث می شود از این طریق به حاجت خود دست یابند.

شایان ذکر است که برای سومین بار است که خادمین حرم مطهر و منور امام رضا(ع) به ابوموسی سفر می کنند.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff