خبر سخنرانی منتسب به سردار نقدی تکذیب شد
+ پ -
توسط روابط عمومی سازمان بسیج؛

خبر سخنرانی منتسب به سردار نقدی تکذیب شد

در پی انتساب دروغ برخی خبرگزاری ها و مطبوعات خاص در خصوص سخنرانی اخیر رییس سازمان بسیج مستضعفین..

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، در پی انتساب دروغ برخی خبرگزاری ها و مطبوعات خاص در خصوص سخنرانی اخیر رییس سازمان بسیج مستضعفین پیرامون ماهواره با این تیتر” سردار نقدی: نباید ماهواره هارا با اجبار از بین خانواده ها جمع کرد” روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین متن تکذیبیه را به رسانه های منظور ارسال نمود که به شرح زیر می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن گرامی داشت یاد و خاطره ۱۷۵ شهید مقاوم غواص و خط شکن، در پی انتساب خبر و نقل قول دروغ برخی رسانه با این تیتر ” سردار نقدی: نباید ماهواره هارا با اجبار از بین خانواده ها جمع کرد” تکذیبیه زیر ارسال می گردد:

« همانطور که اخبار سیما نیز پخش نمود رییس محترم سازمان بسیج مستضعفین در نشست منظور که تحت عنوان هیات عاشقان ولایت در شهر زنجان برگزار شد بیان کرده اند: «در باران رگبار تهاجم فرهنگی دشمن، این شبکه های اجتماعی که در تلفن های همراه اجازه می دهد هر عکس و محتوای زشتی بیاید، می توان با اینها برخورد فیزیکی کرد و این راه را بست یا آنتن ماهواره را جمع کرد ولی باید از درون، انضباط ایجاد کرد، اگر امروز شما ( بسیجیان) هم دارید اینها را جمع می کنید با نصیحت و توجیه و قانع کردن مخاطب خود این کار را انجام می دهید، می توانید بروید تفنگ بردارید، گشت بگذارید و اینها را از بالای پشت بام ها بردارید، ولی با آنها حرف می زنید و آنها را قانع می کنید. این، کار درستی است».

ضمن آنکه جای دارد با سپاس از تلاش های نیروی انتظامی در جمع آوری ماهواره؛ در عین حال تقویت این اقدام قانونی را از فرماندهان و نیروهای خدوم آن نیرو مطالبه نماییم تا این دستگاه گنداب فساد را – که از معظلات اصلی جامعه در فروپاشی کانون خانواده، سرد شدن روابط اعضای خانواده، کشاندن فساد به درون خانواده و میان محارم، طلاق و …. و اصلی ترین توطئه شوم و طراحی خائنانه نظام سلطه علیه ایران اسلامی است- از بین برده و شاهد آرامش قلبی و اطمینان روحی مردم عزیز باشیم. اگر چه یقینا اقدام ایجابی و اقناعی با روشنگری های دقیق امری اُولی است اما اعمال تکلیف قانونی دستگاه های مسئول غیر از استفاده از قدرت برای مقابله با این مفسده هم غلط نیست چه آنکه تکلیف افشاگری و تنویر، ابتدا برعهده‌ی رسانه ها است و عامل اعمال قانون باید از حمایت و پشتیبانی و مقدمه ارشادی رسانه ها برخوردار باشد.
که متاسفانه برخی رسانه های خاص، گویا بیش از آنکه به تکلیف اسلامی و الهی و قانونی خود عمل نمایند، تبلیغ و اشاعه ی این سلاح نافذ استکبار را در دستور رسانه ای خویش قرار داده اند که یقینا نیاز به بازنگری در این سیاست استعماری دارند.

گفتنی است رویکرد اصلی بسیج در این خصوص که گفتگوی چهره به چهره و اقدامات متعدد فرهنگی و هنری بوده است تا کنون ثمرات چشمگیری در تحویل داوطلبانه ماهواره و جمع نمودن این عامل گناه و فساد داشته که یقینا بایستی سایر دستگاه ها- وزارتخانه و نهاد های فرهنگی و به ویژه مرتبط با مردم و جوانان نیز این اقدام انسان ساز و حیاتی را در صدر برنامه ها و فعالیت های خود قرار دهند. مستدام باشید»

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff