خبر خوش حل مسئله 13 ساله هسته‌ای امروز اعلام می‌شود
+ پ -
خبر خوش حل مسئله ۱۳ ساله هسته‌ای امروز اعلام می‌شود

وزیر ارتباطات گفت: امروز خبرهای خوشی مبنی بر حل مسئله ۱۳ ساله هسته‌ای به اطلاع مردم خواهد رسید و این موفقیت بزرگ را به جهادگران عرصه دیپلماسی و مردم ایران تبریک می‌گویم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمود واعظی موفقیت بزرگ  حل مسئله ۱۳ ساله هسته ای را تبریک گفت.

وزیر ارتباطات پیش از این گفته بود: در کابینه دولت، از باقی وزرا به آقای ظریف و دوستان وزارت امورخارجه نزدیک‌تر هستم.

واعظی در صفحه کلوب خود نوشت: به جهادگران عرصه دیپلماسی و همچنین مردم عزیز ایران تبریک عرض نمایم.خوشبختانه امروز یکی از وعده های بسیار مهم رئیس جمهور به مردم عزیزمان با تلاش های شبانه روزی دیپلمات های شجاع ما و با صبر و استقامت وحمایت و دعای شما خوبان در حال به بار نشستن است. انشاءالله امروز خبرهای خوشی مبنی بر حل مسئله ۱۳ ساله هسته ای به اطلاع مردم خواهد رسید. خوشوقتم این موفقیت بزرگ را به جهادگران عرصه دیپلماسی و همچنین مردم عزیز ایران تبریک عرض نمایم و بر خود لازم می دانم از هدایتهای مقام معظم رهبری و حمایت همه جانبه رئیس جمهور محترم و همدلی و همکاری مجلس شورای اسلامی و مسئولین و به ویژه مردم فهیم ایران اسلامی صمیمانه تشکر نمایم.
خدایا این دستاورد را مایه خیر و برکت کشور و وحدت بیشتر مردم عزیزمان گردان تا شاهد حصول دستاوردهای بیشتری درعرصه اجتماعی، اقتصادی و زندگی مردم در این دولت باشیم و همانگونه که تاکنون حمایتهای شما مردم و بخصوص جوانان پشتیبان آنها بوده در ادامه نیز آنها را تنها نگذاریم و مراقب فشارها و دست اندازهای بعدی باشیم. شکی ندارم که فردای کشورمان نه تنها در عرصه داخلی بلکه منطقه ای و بین المللی و جایگاهی که کشورمان شایسته آن است ارتقاء خواهد یافت. به امید آن روز.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff