خبرنگار باید موقعیت شناس و زمان شناس باشد
+ پ -
خبرنگار باید موقعیت شناس و زمان شناس باشد

امام جمعه پارسیان در دیدار مسئول بسیج رسانه هرمزگان گفت: خبرنگار واقعی خبرنگاری با دو خصوصیت وقت شناسی و زمان شناسی دانست.

به گزاش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، حجت الاسلام هادی میرزایی امام جمعه شهرستان پارسیان امروز در دیدار با مسئول بسیج رسانه استان گفت: جای خرسندی است که بسیج رسانهپس از مدت‌ها جایگاه خود را در پارسیان مشخص و تثبیت کرد و من امیدوارم این ورود با درک موقعیت و شرایط حاکم بر شهرستان، استان، منطقه و کشور صورت گرفته باشد.

 

وی در مورد عدم نیاز به انعکاس برخی خبرها تاکید کرد: خبرنگار باید زمان شناس و موقعیت شناس باشد و بسیاری از خبرهایی که نیازی به انعکاس ندارد را منعکس نکند.

 

امام جمعه پارسیان گفت: خبرنگار نباید حب و بغض شخصی و جناحی را در انعکاس خبرها دخیل کند و رسالت استقلال خبری و دید بلند خود را در انعکاس اخبار لحاظ کند.

 

حجت الاسلام میرزایی با اشاره به اینکه رسانه تیغ برنده‌ای است که نباید دست نا اهل بیافتد افزود: رسانه ها باید درد مردم را به مسئولین و مشکلات و خدمات مسئولین را به گوش مردم برسانند.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان ادامه داد: رسانه ها پل ارتباطی هستند که باید مراقب باشند این پل هیچ گاه خراب نشود .

 

یادآور می‌شود؛ در ابتدای این دیدار مرتضی پیروی منش مسئول بسیج رسانه استان هرمزگان ضمن تشکر از حجت الاسلام میرزایی بابت حمایت‌ها و کمک‌های همیشگی ایشان از مجموعه بسیج، گزارشی از عملکرد و تلاش‌ها و اهداف و برنامه‌های مد نظر این سازمان را به امام جمعه پارسیان ارائه کرد.

 

وی ضمن معرفی عبدالحمید حیاتی به عنوان مسئول بسیج رسانه شهرستان اظهار امیدواری کرد بسیج رسانه پارسیان بتواند به اهداف تعیین شده دست یابد.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff