خبرنگاران قشر زحمت کش جامعه / مسئولان باید حامی خبرنگاران باشند

حجت الاسلام شمس، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار هرمز به مناسبت ۱۷ مرداد ماه  روز خبرنگار این روز را به خبرنگاران زحمتکش که همه تلاش خود را در زمینه انعکاس اخبار بدون حب و بغض شخصی وجناحی بکار می گیرند وخطرها رادبه جان ودل می خرندتا جامعه ای بصیر و مطلع داشته باشیم راتبریک می‌گویم.

شمس با بیان این‌که روز شهادت شهید صارمی بهانه‌ای برای تجلیل از خدمات ارزشمند خبرنگاران است، افزود: خبرنگاران قشر زحمتکش جامعه بوده و فعالیت‌هایشان نیز استرس‌زا است، وگاها از طرف جناح های سیاسی و برخی از مدیران و مسئولان به آنان بی مهری می شود همچنین کار خبرنگاران در جامعه بسیار موثر است.

وی با تاکید بر این‌که مسئولان سازمان‌ها و نهادها از خبرنگاران حمایت کنند، بیان‌کرد: مسئولان در عین حمایت، خبرنگاران را در انعکاس اخبار همراهی کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرلنگه عنوان کرد: برخی سازمان‌ها فعالیت‌هایشان را منعکس نکرده و سپس گلایه می‌کنند که چنین کارهایی کردیم، در حالی که طبق منویات امام راحل خدمات انجام شده باید ارائه شود و به اطلاع برسد، چرا که با اطلاع‌رسانی مردم از عملکردشان باخبر شده و اگر احیانا مشکلاتی هم باشد از آن باخبر می‌شوند.

شمس با تاکید بر این‌که خبرنگاران انتشار خبرهای خوب و امیدبخش را رونق دهند، افزود: خبرنگاران چشم بینای جامعه و زبان گویای ملت در انعکاس خدمات و کمی وکاستی های موجود در جامعه اند .

انتهای پیام/