خبرنگاران باید به ایجاد وحدت در جامعه کمک کنند/نقد خبرنگاران مشکلات جامعه را حل می کند
+ پ -
خبرنگاران باید به ایجاد وحدت در جامعه کمک کنند/نقد خبرنگاران مشکلات جامعه را حل می کند

فرمانده سپاه شهرستان میناب خبرنگار را پل ارتباطی قوی جهت رساندن مشکلات مردم به گوش مسئولین دانست و افزود: اصحاب رسانه باید با ایجاد یک وحدت و همدلی در جهت آبادانی شهر تلاش نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، حبیب الله سهرابی، فرمانده سپاه شهرستان میناب با بیان اینکه خبرنگاران در سطح جامعه بدون دریافت مزد در پی انتشار حقایق هستند افزود: استقامت و پشتکار این قشر را باید پاسخگو شد و  عواملی که باعث ترد و دلزدگی خبرنگاران می شود جلوگیری کرد.

 

سهرابی زنده شدن یک شهر را به وجود خبرنگاران قوی و واقع گرا در آن عنوان کرد و گفت: اگر حس کنجکاوی و پشتکار خبرنگار را با زیر سوال بردن عملکرد خبرنگار همراه باشد  باعث رکود و افت یک شهر می شود همچنین مسئولین نیز باید نقد پذیر باشند و نقد خبرنگاران را در جهت رفع درد و مشکل شهر بکار گیرند.

 

وی اهمیت و نقش خبرنگار را در یک شهر پل ارتباطی قوی جهت رساندن مشکلات مردم به گوش مسئولین عنوان نمود و افزود: اصحاب رسانه باید با ایجاد یک وحدت و همدلی در جهت آبادانی شهر تلاش نمایند.

 

در ادامه محمد انصاری مسئول خانه مطبوعات شهرستان میناب ضمن تقدیر از مجموعه بسیج با بیان اینکه مسئولین باید نگاه ویژه ای به قشر خبرنگار داشته باشند گفت: متاسفانه خبرنگار بعنوان یک ابزار در جهت تعریف و تمجید مسئولین در شهرستان میناب بکار گرفته شده اند.

 

انصاری افزود: مردم عادی از تسهیلات موجود در شهرستان استفاده بهینه را می برند اما یک خبرنگار از این شرایط محروم است.

 

وی خبرنگاران میناب را یکی از صالح ترین و بالغ ترین خبرنگاران استان هرمزگان عنوان کرد و بیان داشت: مسئولین نیز خبرنگاران صالح شهر میناب را مورد تجلیل قرار دهند و نگاه دو سویه داشته باشند.

 

مسئول خانه مطبوعات شهرستان میناب اشاره ای به بحث پبگیری مشکل نبود آب در شهرستان کرد واظهار داشت: با مطالبه گری خبرنگاران شهرستان از مسئولین زمزمه های جیره بندی آب در سطح شهر بندرعباس احساس می شود .

 

وی تاکید کرد: خبرنگاران با تلاش و پشتکار خود راه را برای انجام کار بهتر برای مسئولین باز می کنند نه اینکه خدای ناکرده احساس کنند چوب لای چرخ می گذارند.

 

لازم به ذکر است در این مراسم علی ذاکری خبرنگار بسیجی و فعال شهرستان میناب بعنوان مسئول بسیج رسانه شهرستان میناب منصوب شد و در پایان از ۱۴ نفر از خبرنگاران بسیجی میناب تجلیل شد.

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff