خبرنگاران، جهادگران عرصه روشنگری و امید در جامعه اند/ آگاه سازی مردم از خدمات به کشور کار ارزشمند اصحاب رسانه می باشد

صادقی با بیان ارزش بالای کار خبرنگاران در جامعه گفت: بنا بر فرموده مقام معظم رهبری خبرنگاران جهادگران عرصه امید آفرینی در جامعه هستند و باید در راه ایجاد نشاط و امید به آینده در جامعه تلاش کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سرهنگ عبدالله صادقی دیروز در  آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان رودان اظهار کرد: امروز این رسانه است که می‌توانند در پر رنگ کردن افراد و کارها تاثیر گذار باشد.

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب هم بر جهاد امید آفرینی تاکید دارند گفت: بنا بر فرموده معظم له باید رسانه ها و خبرنگاران با انتشار اخبار مثبت در راه  امید آفرین در جامعه تلاش کنند.

فرمانده سپاه رودان با اشاره به عمل رسانه‌های بیگانه در مقابله با جمهوری اسلامی گفت: اگر رسانه ها قوی باشند قطعا عمل بدخواهان نظام و انقلاب هم بی اثر خواهد بود.

صادقی تصریح کرد: امید آفرینی کار بسیار مهمی است و باید یک خبرنگار همین کار خبر را نیز در متن انقلاب بداند چرا که در پی آن مردم در جامعه امیدوار به آینده  خواهند بود.

وی با بیان اینکه امروز تعداد خبرنگاران شهرستان رودان از تعداد انگشتان یک دست هم کمتر شده است، خواستار تلاش بیشتر متولیان امر برای رشد رسانه‌های شهرستان  شد و گفت: انعکاس اخبار و اطلاعات یک امر مهم است که باید در این راه در شهرستان تلاش مضاعف شود.

فرمانده سپاه ناحیه رودان بیان داشت: کار برای امید آفرینی در هر جایی انجام می شود باید به بهترین شکل ممکن حمایت و انعکاس یابد.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رودان نیز در این آیین با بیان اینکه امروز دوره‌ای است که دشمنان بدنبال ایجاد یاس و ناامیدی هستند، گفت: هم اکنون وظیفه خبرنگاران بسیار سنگین‌تر از گذشته است و باید تلاش شود تا کارهای خوب به بهترین شکل انعکاس یابد.

وی با اشاره به خدمات متعدد نظام و انقلاب در شهرستان رودان گفت: امروز خدمات نظام به روستاهای کوچک حتی با ۵  خانوار رسیده است و این یعنی خدمت خالصانه به مردم که باید انتشار یابد.

این فرمانده سپاه گفت: آگاه سازی مردم از خدمات هم یک کار مثبت و موثری است که اصحاب رسانه بدون هیچ چشم داشتی در این را تلاش می کنند.

وی بیان کرد: معمولا خبرنگار و اصحاب رسانه در پشت صحنه قرار دارند و  هیچ گاه  دیده نمی شود و این بزرگی کار آنها را دو چندان می کند.

در این آیین از حامد آزادی به عنوان خبرنگار فارس در شهرستان رودان، میرزا علیرضا ذاکری به عنوان خبرنگار صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در شهرستان رودان و قاسم نگاری به عنوان خبرنگار سایت خبری تحلیلی هرمز و رودان نیوز به عنوان سه خبرنگار فعال در شهرستان رودان با حضور فرمانده سپاه ناحیه رودان، معاون برنامه ریزی فرمانداری رودان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودان، مسوول بسیج سازندگی سپاه ناحیه رودان، رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی شهرستان رودان و روابط عمومی سپاه ناحیه رودان تجلیل شد.

انتهای پیام/