خانواده ها نفوذ افکار و عوامل انحراف دشمن را شناسایی کنند
+ پ -
خانواده ها نفوذ افکار و عوامل انحراف دشمن را شناسایی کنند

سهرابی با بیان اینکه دشمن فرهنگ عمومی جامعه ، باورها و اعتقادات مردم را هدف قرار داده است گفت: خانواده ها نفوذ افکار و عوامل انحراف دشمن در خانواده را شناسایی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، سرهنگ حبیب الله سهرابی فرمانده سپاه شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب ،با بیان اینکه فرهنگ و باور عمومی هر جامعه ای زمینه ساز پیشرفت همه جانبه آن کشور چه در زمینه اقتصادی چه سیاسی چه اخلاقی می باشد گفت: وقتی فرهنگ یک کشور سالم باشد زمینه فکر سالم، فعالیت سالم ، رقابت سالم ، عملکرد سالم و در نتیجه تعالی ، پیشرفت وامنیت جامعه فراهم می شود .

 

 

سرهنگ حبیب الله سهرابی افزود: فرهنگ ایرانی فرهنگی غنی و تکامل یافته است که به دور از خرافات ، مفاسد ، عقاید انحرافی ، تبعیض، ظلم و حق کشی بوده و در راستای تکامل شخصیت افراد جامعه و پیشرفت و تعالی اخلاقیات و اعتقادات مردم می باشد.

 

 

سهرابی خانواده را اولین نهادی دانست که در بحث فرهنگ دخالت مستقیم دارد و بیان کرد: آگاهی ، تلاش و درک خانواده ،روش تربیت فرزندان و الگو دهی به فرزندان وظیفه سنگینی است که بر عهده هر خانواده ای نهاده شده است .

 

فرمانده سپاه شهرستان میناب تاکید کرد: خانواده ها بایستی ارزش ها و ضد ارزش ها را بشناسد ، اهمیت تربیت را درک کند و برای این کار وقت صرف کند زیرا خانواده مسئول ایجاد فضایی سالم برای رشد روحی ، فکری و عملی فرزندان است.

 

وی تشریح کرد: متاسفانه برخی از خانواده ها از این وظیفه سنگین غافل شده و یا فرزندان خود را رها می کنند تا هر طور خواستند بار بیایند و در شناخت ارزش ها وضد ارزش ها دچار اشتباه شوند و فرهنگ خود را از محیط و دوستان بیاموزند که اغلب این آموزه ها غیر اخلاقی و ضد فرهنگی است.

 

 

سرهنگ حبیب الله سهرابی اظهار کرد: دشمنان ما با پی بردن به اهمیت فرهنگ سالم در شکل گیری یک جامعه موفق و توسعه یافته با هدف قرار دادن فرهنگ عمومی جامعه ، باورها و اعتقادات مردم و اختلاف افکنی بین افراد جامعه از پیشرفت عمومی جامعه جلوگیری نمایند تا در سایه غفلت مردم یک کشور بر سیطره خود بر ملت ها و کشورها ادامه داده و امنیت لازم را برای چپاول منابع و ثروت های کشورهای مختلف به خصوص کشورهای اسلامی به دست بیاورند.

 

 

وی خاطر یادآور شد:دشمن با استفاده از ابزارهای مختلفی مانند ماهواره ، معرفی الگوهای غربی به جوانان و نوجوانان ، ایجاد شبهه های اعتقادی و فکری در نسل جوان ، مبارزه با حجاب و عفاف ، ترویج خرافه گرایی ،بنیان خانواده و اخلاقیات جامعه را نابود ساخته و طرز فکر مردم را از اصول و عقاید اصیل و اسلامی خود منحر ف کند.

 

 

سهرابی در پایان گفت: خانواده ها باید مواظب تبلیغات مسموم دشمن و نفوذ افکار و عوامل انحراف در خانواده باشند و نسبت به تربیت فرزندانی سالم از جهت عقیده و عملکرد اهتمام لازم را داشته باشند .

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff