خانه مطبوعات منطقه آزاد قشم شروع نشده منحل شد
+ پ -
خانه مطبوعات منطقه آزاد قشم شروع نشده منحل شد

خانه مطبوعات منطقه آزاد قشم که قرار بود مکان امنی برای مطبوعات جزیره و برون رفت آن ها از مشکلات پیش رویشان باشد در بدو ورود با سنگ اندازی روابط عمومی سابق این سازمان از فعالیت خود باز ماند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، در این بین نگاه های متفاوتی وجود داشت ، دسته ای خانه مطبوعات را قانونی و دسته دیگر غیر قانونی می دانستند  و دسته سوم نیز نظر هردو را باور نداشته و به آن اعتقادی ندارند و بعضی هم که قبول خانه مطبوعات این جزیره را قبول دارند آدرس و نشانی از آن ندارد !

 

پس از معرفی برنامه های نامزدهای نخستین دوره انتخابات هیات رییسه و بازرسان خانه مطبوعات منطقه آزاد قشم که با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد، سیدعلی علوی، محمد خان احمدلو، محمد رکنی، زهرا غفوری عباسی، حسن جهان آبادی، ایرج اعتمادی، علی خشور، راشد شرف، محمد ذاکری و سعید زارع کندجانی به عنوان اعضای هیات مدیره انتخاب شدند تا خانه مطبوعات این جزیره با شدت به کار خود ادامه دهد اما طولی نکشید که دعواها برسر خانه مطبوعات شروع شد .

 

محسن زارع پور ، مدیر کل روابط عمومی سابق سازمان منطقه آزاد با همکاری برخی رسانه ها شروع به درگیری با اعضای خانه مطبوعات کردند تا همه چیز به روز اول بازگردد و باری دیگر رسانه های قشم بی سرپناه و با مشکلاتی که بود تنها بمانند .

 

نخستین نشست اعضاء هیات رییسه خانه مطبوعات منطقه آزاد قشم نیز برگزار و در آن سیدعلی علوی با کسب تمام آراء، به عنوان رییس هیات مدیره و مدیرعامل خانه مطبوعات منطقه آزاد قشم انتخاب شد که به سلیقه بعضی ها خوش نیامد و با سنگ اندازی راه پیشرفت را بر رسانه های قشم بستند .
برگزاری دوره های آموزشی در حوزه های مختلف خبرنگاری و عکاسی، ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات خبری، شناسایی و جذب استعدادهای جدید در حوزه خبر، افزایش همدلی بین اهالی رسانه، ارتقاء جایگاه خبرنگاران، تقویت ارتباط دو سویه میان مسوولان و خبرنگاران و تلاش برای حل مشکلات و دغدغه های خبرنگاران از جمله اهداف، برنامه ها و محورهای راه اندازی خانه مطبوعاتی اعلام شده بود که برخی چشم دیدن آن را نداشتند و فکر می کردند خانه مطبوعات قرار است به دشمن ادارات و سازمان ها دراین جزیره تبدیل می شود .

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff