خاطرات شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگه داشت/ اقتدار کشور حاصل رشادت و برکت خون شهدا است
+ پ -
خاطرات شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگه داشت/ اقتدار کشور حاصل رشادت و برکت خون شهدا است

فرمانده سپاه رودان گفت: اگر کشور ما در زمینه علمی، هسته ای، ماهواره و ساخت انواع موشکهای دوربرد، پیشرفت چشم گیری دارد، حاصل رشادت و برکت خون فرزند شما خانواده های شهدا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ سرهنگ پاسدار عباس زجردور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه رودان در اولین یادواره ۷ شهید پایگاه مقاومت بسیج امام سجاد(ع) شهرستان رودان، گفت: خدا را شاکریم که امشب، مهمان لاله های نوجوان و جوان بخشی از شهرمان هستیم و خاطرات شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگه داشت.

 

 

زجردور با اشاره به اینکه پدران و مادران شهدا، زیباترین تفسیر را از واژه زبانی شهادت کردند، اظهار کرد: بین قول و عمل این مادران و پدران، که اگر ما بودیم در رکاب امام حسین(ع) می جنگیدیم و فرزندانمان را می دادیم، هیچ فاصله ای نیست و این درس جاودانگی شما و فرزندانتان هرگز از صحنه دلها محو نخواهد شد.

 

 

فرمانده سپاه رودان ارزش شهادت فرزند خانواده های شهدا را برشمرد و افزود: فرزند شما، عصر عاشورا را در زمان خود تجدید حیات کرد و اگر ما امروز در برابر دنیا مقاومت می کنیم و از حرم حضرت زینب(س) دفاع می کنیم، این مقاومت را فرزند شما در وجود ما جاری کرده است.

 

 

وی ادامه داد: اگر امروز در هر جای دنیا برای دفاع از اسلام، مردانی هستند که از تمام هستی خود می گذرند، تا اسلام زنده بماند و به آن خدشه ای وارد نشود و تا عزت و آبروی مسلمین پا برجا بماند، از فرزند شما یاد گرفته اند.

 

 

سرهنگ پاسدار عباس زجردور اضافه کرد: فرزند شما خانواده شهدا، معلم جاودانگی ما بوده و اراده پولادین او و همرزمانش نگذاشتند اراده کفر بر اسلام غلبه کند و اگر امروز سربازان امام خامنه ای(مدظله العالی) در زمین و دریا، آنگونه بر سر آمریکایی ها فرود می آیند و رعد آسا آنها را دستگیر و زندانی می کنند، اگر هواپیمای بدون سرنشین پیشرفته آمریکا را پایین می آورند، اگر در عراق و سوریه رزمندگان اسلام در دفاع از حرم نمی گذارند دشمن پیشرفت کند و اگر کشور ما در زمینه علمی، هسته ای، ماهواره و ساخت انواع موشکهای دوربرد، پیشرفت چشم گیری دارد، حاصل رشادت و برکت خون فرزند شما خانواده های شهدا است.

 

 

وی همچنین گفت: فرزند شما تجارت بزرگی کردند و عجب معامله ای با خداوند کردند و به فرمایش رهبر معظم انقلاب که فرمودند شهادت مرگ تاجرانه است.

 

 

زجردور با اشاره به اینکه استکبار، استکبار است و آمریکا هم دشمن ماست، تصریح کرد: اگر امروز قعطنامه هایی در صحنه بین المللی نوشته می شود و توافقی صورت می گیرد، داستان گرگ و میش فراموش نشده است و این داستان باید تا ظهور مهدی موعود(عج) در ذهن فرزندان و جوانانمان تداعی کند.

 

 

فرمانده سپاه رودان خاطرنشان کرد: ما هرچه داریم اول اینکه باید مدیون خون شهدا باشیم و دوم زیر چتر ولایت، گوش به فرمان ولی امرمان باشیم و خداوند متعال این توفیق را به ما بدهد که این دو را بیشتر از همه پاس بداریم و در ادامه مسیر انقلابمان، برای اینکه جهانی شده، جهانی تر شود گامهای موثرتری برداریم.

 

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff