حیات و پویایی کتابخانه ها در گرو تجهیز با کتاب های فرهنگی جدید
+ پ -
حیات و پویایی کتابخانه ها در گرو تجهیز با کتاب های فرهنگی جدید

مسئول کانون فرهنگی کریم آل طه روستای رضا علیچی میناب کتابخانه این کانون را فاقد کتب فرهنگی جدید دانست و گفت: در جهت ترغیب کتابخوان با تجهیز کتابخانه ها به محصولات فرهنگی جدید اقدام شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حبیب الله حقانی با اشاره به قدیمی بودن بیش از ۱۵۰۰ جلد از کتب فرهنگی در مرکز کانون فرهنگی آل طه در روستای رضا علیچی میناب در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب گفت: حیات و پویایی کتابخانه ها در گرو تجهیز به کتب فرهنگی جدید در جهت جذب جوانان به مطالعه و نهادینه شدن فرهنگ کتاب و کتاب خوانی است .

مسئول کانون فرهنگی کریم آل طه روستای رضا علیچی میناب افزود: این کتابخانه با توجه به دارا بودن بیش از ۱۵۰۰ جلد کتاب و مراجعه کننده زیاد  برای خواننده تکراری شده و نیازمند توجه بیشتر مسئولین برای اختصاص کتب فرهنگی جدید می باشد.

حقانی فراهم کردن امکانات و فرصت‌های مطالعاتی برای کودکان و نوجوانان علاوه بر کوشش و تلاش خود آنان نیاز به تلاش‌ها و برنامه‌ریزی و مشارکت حساب شده مربیان جهت تشویق و ترغیب آنها به کتابخوانی عنوان کرد.

وی تجهیز کتابخانه ها به کتب فرهنگی جدید را زمینه برای رشد و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه در این شهرستان عنوان کرد و گفت:  حیات و پویایی کتابخانه زمینه گسترش فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در جامعه برای شیفتگان علم و خوانندگان موثر می باشد.

حقانی در پایان ضمن تاکید بر افزایش و رونق کتابخانه ها به تجهیزات فرهنگی برای جذب مخاطبان اظهار کرد: از آنجایی که کتاب و کتابخوانی باید در جامعه از رشد و بالندگی برخوردار باشد همکاری ویژه مسئولین در توجه بیشتر به این امر احساس می شود.

انتهای پیام/ز

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff