حوزه های علمیه منشاء و مصدر انقلاب با انگیزه اسلامی، دینی و الهی هستند
+ پ -
حوزه های علمیه منشاء و مصدر انقلاب با انگیزه اسلامی، دینی و الهی هستند

امام جمعه شهر بندرچارک به حوزه های علمیه که مورد صحبتهای رهبر فرزانه انقلاب بود اشاره کرد و افزود: حوزه ها منشاء و مصدر انقلاب با انگیزه اسلامی، دینی و الهی هستند و حوزه های علمیه معیارهای اصیل و آرمانهای ناب انقلاب را پرورش دهند و آن معیارها را پردازش نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ؛ حجت الاسلام و المسلمین اصغر شاکری امام جمعه شهر بندرچارک در آخرین خطبه های سال ۹۴بعد از توصیه به تقوا به بحث اشتغال اشاره کرد و گفت: در جامعه ای که کار و اشتغال نباشد، جامعه مشارالیه به فساد کشیده می شود بعلاوه اینکه اشتغال لازمه چرخش و گردش صلح زندگی هم می باشد.

 
وی در بخش دیگری از خطبه ها به حوزه های علمیه که مورد صحبتهای رهبر فرزانه انقلاب بود اشاره کرد و افزود: حوزه ها  منشاء و مصدر انقلاب با انگیزه اسلامی، دینی و الهی هستند و حوزه های علمیه معیارهای اصیل و آرمانهای ناب انقلاب را پرورش دهند و آن معیارها را پردازش نمایند.

 

حجت الاسلام شاکری ضمن تبریک فرارسیدن سال۹۵خورشیدی و آرزو و دعای عافیت و سعادت برای همگان عنوان کرد : در سال جدید ان شاءالله با همدلی و همراهی بیشتر، مشکلات کشور و شهر ما کمتر شود.

 
امام جمعه بندرچارک در پایان خاطرنشان کرد:  به نوبه خود از صیادهای محترم تشکر میکنم که با طی طریق قانون مشکل را پیگیری می کنند و از اینکه هوشیاری به خرج دادند و درگیر نشدند تقدیر مینمایم و اینجانب هم پیگیری میکنم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff