حوادث مکه نشانه گمراهی و خیانت آل سعود به اسلام است
+ پ -
حوادث مکه نشانه گمراهی و خیانت آل سعود به اسلام است

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: شیطنت ها و کج روی های آل سعود به خاطر وابستگی به استکبار است و این جنایت ها نشان از خیانت حکومت عربستان به جهان اسلام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حایری در خطبه های نماز جمعه شهرستان سیریک ضمن تسلیت حادثه غم بار منا که منجر به شهادت و جراحت‌های دردناک به مسلمین جهان و مردم عزیر کشورمان شد افزود: بدون هیچ شک و تردیدی همه این مصیبت ها و حوادث ناگوار و تاسف بار سرزمین وحی و امروز عربستان نشات گرفته از گمراهی، خیانت به اسلام و مسلمین جهان ،دست دادن با دشمنان دین خدا به جای دوستان و مومنین خدا و بی‌لیاقتی عربستان سعودی و رژیم خبیث آل سعود است.

 
امام جمعه شهرستان سیریک ابراز داشت: کسی که منکر خداست نمی توانید از راه نقلی برای او اثبات کنی که به خداوند ایمان داشته باشد پیامبر دو منصب داشت یکی رسالت و دیگری نبوت که اینها را می توان در آیه ۴۰سوره احزاب قرآن کریم به خوبی یافت و پی برد.

 
حجت الاسلام والمسلمین صفایی حائری تصریح نمود: امروز مسلمانانی که در سرزمین منا مظلومانه کشته شدند یقینا مصداق آیه شریفه ۱۰۰ سوره نساء می باشند که اشاره به سفر الهی و زیارت خانه خدا دارد شامل این انسان های مومن شده که عوامل آن جِز نیروهای شیطان می باشد.

 
وی با بیان اینکه ولی خدا و انسان کامل و معصوم (ع) در هر عصر و زمانی، مالک زمان و صاحب این دیار و زمین از طرف خالق یکتاست و اگر حجت نباشد زمین ادامه پیدا نمی‌کرد و اگر کعبه و مکه قطب توحید جهان اسلام است انسان کامل هم مظهر تمام اسماء حسنی و مکه و منا است و بنابراین برای این موضوع مهم ایمانی و انسانی و مدیریت یک مکان با عظمت که میلیاردها انسان عاشق قلبشان تپیده اوست تنها متعلق به کشور عربستان سعودی نیست.

 
حجت الاسلام و المسلمین صفایی حائری اضافه کرد: از وقتی شیطنت ها و کج روی های حکومت آل سعود بر علیه اسلام ناب محمدی و مسلمین جهان با همراهی و همدستی جهان استکبار بیشتر شده همه مسلمین جهان و حتی جامعه بشریت باید از همه این اتفاقات صورت گرفته در این کشور شک و تردید نداشته باشند که همه این جنایات به نوعی وابستگی به حکومت آل سعود دارد.

 
انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff