حمله کلامی برخی علماء به همدیگر قابل پذیرش نیست
+ پ -
حمله کلامی برخی علماء به همدیگر قابل پذیرش نیست

بهترین مبارزه با استکبار خدمت به مردم است جایی برای حمله کلامی برخی علماء به همدیگر نیست منافع اسلام ناب محمدی اولویت دارد نه منافع شخصی و حزبی.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از فرهنگ کده ؛ در پس برخی نگاه های کلامی پس از انتخابات هفت اسفند در هرمزگان فعال رسانه ای هرمزگان نوشت:یقیا مردم نمی پسندند انتظار است که برخی علماء که در این چند مدت از آنان شاهد برخی نگاه های کلامی بوده ایم در زمینه آماده سازی مردم برای مقابله نقشه ها و ترفند های استکبار پس از انتخابات حرکت جدی داشته باشند نه پرداختن به مسائل جزئی.

 

برای دفاع از ارزش ها و آرمان های ناب ، اندیشه و تفکر امام راحل (ره ) و مقام معظم رهبری همت را مضاعف نماییم اینکه ما دربین خودمان باهم به نزاع بپردازیم هیچ کس جز دشمن سود نخواهد برد و مطمنا ما این را نمی خواهیم ما باید از رخ دادن این چنین اعمال و رفتاری که متاسفانه سود و منفعت آن برای دشمن است جلوگیری کنیم و نباید شان و جایگاه ها را پایین بیاوریم.

 

در انتخابات ۷ اسفندماه مردم ما دو حرکت را از خودشان نشان داند ۱- حضور حداکثری۲- انتخاب؛ در مقوله حضور مردم با آفرینش حماسه کردند و همچنین در خصوص انتخابات اختیاری بود که به انتخابات مردم بایستی احترام بگذاریم که حق هم چنین است.

 

اما موضوعه ای که مطرح است این است که اگر مردم در انتخاب خوب انتخاب کرده باشند قطعا منافع ملت و نظام است و اگر مردم بد انتخاب کرده باشند خودشان بد خواهند دید و این موضوع ای است که همیشه دغدغه بسیاری از دلسوزان نظام از جمله مقام معظم رهبری می باشد و خوب است به این نکته و بخشی از اهمیت انتخابات توجه کنیم و منافع انقلاب را توجه بیشتری کنیم.

 

انتظار از علمای برزگوار بعد از اتمام مرحله انتخابات دست به دست همدیگر بدهند و به جای انجام برخی نگاه های کلامی و انشقاق در بین مردم برای دفاع از ارش ها و آرمان ها و انقلاب اسلامی حرکت کنند و مردم را در این مسیر سمت و سو بدهند و به تقویت روحیه انتخاب بصیر مردمی به سمت توانمندی ها و شناخت انقلابی ها و غیر انقلابی تشویق نماییم.

 

بایستی تلاش کنیم نبض منطقه محروم که بار منفی برای مردم ما دارد از استان برداشته شود و توجه به داشته ها و ظرفیت ها بالای این استان شود ، دشمن به دنبال یاس و نا امیدی مردم از ماست به دنبال غفلت  و نگاه های چند دسته گی بین طیف دلسوز انقلاب است مواظب این تحرکات باشیم بیاییم با همدلی کاری بکنیم اراده ای در مردم بوجود بیاید که هم مردم  روحیه مضاعف برای پیشرفت و توسعه و تقویت معنویت اعتقادات داشته باشند و هم مسئولین.

 

لازم به ذکر است ؛ بهترین مبارزه با استکبار خدمت به مردم است جایی برای حمله کلامی برخی علماء به همدیگر نیست منافع اسلام ناب محمدی اولویت دارد نه منافع شخصی و حزبی.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff