حمله عربستان به یمن نشانه ضعف دکترین سیاسی و نظامی است
+ پ -
حمله عربستان به یمن نشانه ضعف دکترین سیاسی و نظامی است

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه حاجی آباد گفت: عربستان اشتباه جبران ناپذیری در حمله به یمن کرده است که نشانه ضعف در دکترین سیاسی و نظامی است، و بدون شک در این باتلاق غرق خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، محمد میرزاده، جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه حاجی آباددر گفتگو با خبرنگار پیارم گفت: با نگاهی به وضعیت ژئوپولوتیک(جغرافیایی) کشور یمن به اهمیت استراتژیک آن پی خواهیم برد و خود گویای این مسئله است که چرا آل سعود سعی می کند بر این منطقه تسلت داشته باشد البته این اقدام آل سعود نشان می دهد که دیگر راه ها بر رویش بسته شده است و این آخرین شانس آن است.

میرزاده  افزود: در این حمله که می توان گفت حمله کاخ نشینان بر کوخ نشینان است آمریکا هدف همیشگی خودش یعنی نا امن کردن منطقه و اسرائیل انحراف اذهان عمومی از غزه به سمت یمن را دنبال می کند عربستان اشتباه جبران ناپذیری کرده است که نشانه ضعف در دکترین سیاسی و نظامی است و بدون شک در این باتلاق غرق خواهد شد و در یمن شکست سختی خواهد خورد.

وی ادامه داد: عربستان دچار سرخوردگی سیاسی شده است برای شکست و رخنه در جبهه مقاومت دست به هر اقدامی می زند هزینه های زیادی می پردازد این هم در ادامه همان برنامه است.

میرزاده اظهارکرد: اما واقعیت تلخ تر برای آل سعود این است که اگر نتواند منطقه را کنترل کند و تسلط یابد منطقه را از دست خواهد داد و مقاومت مردم یمن و گروه انصار الله پیروز نهایی این جنگ است.

ویبا بیان اینکه ال سعود تبلیغات سیاسی زیادی انجام داده است تا افکار عمومی را با خود همراه نماید خاطر نشان کرد:  این جنگ تبدیل به یک جنگ فرسایشی خواهد شد و کم کم متحدانش را از دست خواهد دادو تنها در این باتلاق غرق خواهد شد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff