حمله به یمن در راستای برنامه های راهبردی استکبار جهانی است/ ادامه کشتار مسلمانان یمن باعث تفرقه در جهان اسلام می شود
+ پ -
حمله به یمن در راستای برنامه های راهبردی استکبار جهانی است/ ادامه کشتار مسلمانان یمن باعث تفرقه در جهان اسلام می شود

استاد حوزه علمیه بندرعباس با اینکه حمله عربستان به یمن یک حمله ای برای از بین بردن شیعیان نیست ، تاکید کرد: حمله به یمن در راستای برنامه های راهبردی استکبار جهانی است .

حجت الاسلام میرزایی،استاد حوزه علمیه بند رعباس در گفتگو با هرمز با اشاره به حمله نظامی عربستان به یمن گفت:بی بصیرتی و عدم آگاهی حکام کشورهای همسایه از اتحاد مسلمانان عامل اصلی مسائل و مشکلات منطقه است.

وی افزود: مصرف گرایی و وابستگی کشورها به غرب مشکلاتشان باعث می شود که درک درستی از اتحاد میان مسلمنان و جریانات سیاسی نداشته باشند که خود مشکلات بسیاری را بهمراه دارد.

میرزایی با بیان اینکه وابستگی به استکبار و نبود درک واقعی از اتحاد باعث می شود که گوش به فرمان استعمار صهیونیسم باشد، تصریح کرد: ادامه این روند تفرقه بزرگی ایجاد می کند که حاکمان کشورهای اسلامی باید هوشیار باشند و در دام استکبار و استعمار صهیونیست قرار نگیرند.
وی با اشاره به اینکه حمله عربستان به یمن یک حمله ای برای از بین بردن شیعیان نیست ، تاکید کرد: حمله به یمن در راستای برنامه های راهبردی استکبار جهانی است و  عربستان و امارت پیاده نظام های صهیونیسم هستند.

استاد حوزه علمیه بندرعباس با اشاره به رشد صهیونیسم در فلسطین،خاطر نشان کرد:علت اصلی حمله نظامی به یمن وابستگی به استکبار و استعمار صهیونیسم است و چراغ سبز آنها سبب شده  عربستان و قطر راحت تر  شیعیان یمن را قتل و عام کند.

 

انتهای پیام/م

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff