حمایت ۱۸۱ منتخب مجلس دهم از فراکسیون فراگیر
+ پ -
حمایت ۱۸۱ منتخب مجلس دهم از فراکسیون فراگیر

همایش فراکسیون فراگیر منتخبان مجلس دهم شامل اصولگرا و مستقل در حالی دقایقی قبل به کار خود پایان داد که ۱۵۴ نفر از منتخبان برگه حضور در این همایش را امضا و ۲۷ نفر دیگر هم در تماس تلفنی حضورشان را در این همایش اعلام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، نشست فراکسیون فراگیر منتخبان مجلس دهم شامل منتخبان اصولگرا و مستقل مجلس دهم دقایقی قبل پایان یافت.

این همایش از حدود ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در محل مجلس قدیم آغاز به کار کرد و آیت‌الله موحدی کرمانی و علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در این همایش سخنرانی کردند.

احمد امیرآبادی منتخب اصولگرای مردم قم در مجلس دهم در همایش صبح امروز منتخبان مجلس که برای آشنایی آنان با روند قانونگذاری تشکیل شده بود، دعوتنامه‌های برخی منتخبان را بین آنها توزیع کرد.

عزت‌الله یوسفیان ملا منتخب مردم آمل در مجلس آینده پیش از پایان همایش فراکسیون فراگیر مجلس دهم پشت تریبون حاضر شد و در سخنان کوتاهی اظهار داشت: ۱۵۴ نفر از منتخبان حاضر در این نشست، برگه حضور را امضا کردند، البته ۲۷ نفر از منتخبان دیگر شخصا با بنده تماس گرفتند و اعلام حضور در این نشست را کردند. مانند آقایان قاسم احمدی‌لاشکی، حسینعلی شهریاری و هادی قوامی منتخبان مردم نوشهر و چالوس، زاهدان و همچنین اسفراین.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff