حمایت و تقدیر شهروندان از «سردار رحیمی» برای برخورد باهنجارشکنان در ماه رمضان

مخاطبان فارس با درج پویشی و ثبت نزدیک به یک هزار امضا در خبرگزاری فارس از سردار رحیمی و اقدامات پلیس تهران در برخورد با هنجارشکنی‌های واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛، اقدام پلیس تهران در برخورد با واحد‌های صنفی متخلف در ماه رمضان واکنش مخاطبان خبرگزاری فارس را به دنبال داشت تا آنجا که با درج پویشی با عنوان «تشکر از سردار رحیمی، بخاطر پلمب واحدهای صنفی متخلف در ماه مبارک رمضان» که تا این لحظه ۹۹۵ امضا را به خود اختصاص داده از خدمات پلیس تقدیر کرده و پیگیری و حمایت از این پویش را از خبرگزاری فارس خواستار شدند.

« پلیس متشکرم» ، « تشکر ویژه از نیروی انتظامی» و «مرحبا بر یاوران مهدی صاحب الزمان، شیرمردان خداجوی زمین و آسمان، آفرین بر قامتت، ای سبز پوش میهنم ای عدالت پیشگان مهدی، ای جان برکفان مراتب تقدیر و تشکر و حمایت قاطعانه از نظم آفرینان جمهوری اسلامی ایران را وظیفه شرعی خود دانسته و دست بوس تک تک نیروهای خدوم انتظامی هستم» از جمله نظرات شهروندان در راستای طرح برخورد پلیس با هنجارشکنان در ماه مبارک رمضان است.

 «با سلام وخسته نباشید امیدوارم با انجام واجبات وترک محرمات همه ایرانیان به جامعه سالم وصالح در کشورمان هرچه سریعتر برسیم »،

«باسلام و احترام و خداقوت و آرزوی قبولی طاعات ممنون از سرداران غیور انتظامی و تقدیر از اقدامات قاطع مبارزه با امور ضد فرهنگی مانند پلمب مراکز غذاخوری و روزه خواری در ماه مبارک رمضان؛ درخواست داریم با مراکز پوشاک نامتعارف برخورد و نظارت داشته باشید. ومن الله توفیق»،

«احسنت به نیروی انتظامی که خدمت خود درکشور شیعه را خوب انجام داده و به موقع اقدام می کنند»؛

«از سردار رحیمی و همکارانشان تشکر می‌کنم به خاطرپلمب واحدهای صنفی متخلف در ماه مبارک رمضان و امیدوارم با قاطعیت به سایر اقدامات زشتی مثل بد حجابی و بی حجابی رسیدگی شود»،

«خداقوت،خیرببینید انشالله،از هیاهوها نترسید و باقدرت ادامه بدهید، ان شاالله خداوند شما را یاری می‌کند؛ ما هم پشتیبان شما هستیم یاعلی»،

«با سلام و عرض ادب و احترام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما برادران خدوم و زحمتکش از این اقدام مسئولانه و دلسوزانه شما کمال تشکر را دارم.»،

«سلام خدمت همه مامورین محترم از این اقدام شما صمیمانه سپاسگزارم خداوند به شما اجر دنیا واخرت عطاکند» و «عرض درود و خداقوت به شما سرباز ولایت . انشاالله در همین راه ثابت قدم و موفق باشید» از جمله مطالبی است که شهروندان در راستای حمایت از اقدام پلیس در این کمپین درج کرده اند و اما اقدام پلیس چه بوده است؟

* پلمب و صدور اخطار برای ۴۰۷ واحد صنفی متخلف در ماه رمضان

 چند روز پیش سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت  با تبریک ولادت با سعادت امام حسن مجتبی کریم اهل بیت (ع) و گرامیداشت روز اکرام و اعلام این مطلب که باید همه حرمت ماه مبارک رمضان را رعایت کنند از پلمب و صدور اخطار برای ۴۰۷ واحد صنفی متخلف در ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار داشت: طی ۴۸ ساعت گذشته پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ طرح ویژه برخورد با واحد‌های صنفی متخلف را اجرا کرد و با به کارگیری ۱۹۴ تیم از مجموعه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بیش از ۱۴ هزار واحد صنفی پایتخت بازدید بعمل آمد.

فرمانده انتظامی پایتخت با اشاره به اینکه اجرای با این طرح ۴۰۷ واحد صنفی که به طور غیر مجاز اقدام به ارائه مواد غذایی گرم کرده و زمینه روزه خواری و هنجارشکنی را فراهم کرده بودند پلمب و یا اخطاریه داده شد تصریح کرد: اجرای این طرح در راستای مطالبه مردم شریف بوده است و این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان دنبال می شود.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه امروز پلیس خدمتگزاری به مردم متدین را برای خود افتخار می‌داند و تکریم شهروندان عزیز را در راس ماموریت‌های خود قرار داده است خاطرنشان کرد: همه رده‌های انتظامی و ترافیکی در راستای رعایت شأن و حرمت ماه رمضان و ضوابط ابلاغی خود را انجام خواهند داد و همه باید خود را موظف به رعایت حرمت ماه رمضان بدانند.

گفتنی است پیش تر فرمانده انتظامی پایتخت با اشاره به اینکه با مظاهر روزه‌خواری برخورد می‌کنیم، اعلام کرده بود: هیچ عذر و بهانه‌ای برای روزه خواری در ملأ عام پذیرفتنی نیست.

منبع فارس

انتهای پیام/