حمایت فرماندار ویژه میناب از طرح های اقتصاد مقاومتی
+ پ -
حمایت فرماندار ویژه میناب از طرح های اقتصاد مقاومتی

فرماندار ویژه میناب در کارگروه اشتغال شهرستان با حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی در میناب گفت: با برنامه ریزی و طرح های کاربردی زمینه را برای تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرستان فراهم شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، ابوذرمهدی نخعی معاون استاندار هرمزگان و فرماندار ویژه میناب در گارگروه اشتغال شهرستان میناب از طرح های اقتصاد مقاومتی ارائه شده توسط فرمانده سپاه میناب حمایت کرد و گفت: تمامی تلاش ها برای فعال کردن طرح های صنعتی نیمه فعال در شهرستان بکار گرفته شود.

 

رئیس کارگروه اشتغال میناب با اشاره به ظرفیت و پتانسیل های موجود در شهرستان رونق و توسعه اشتغال را با دید خط اشتغال و تولید جدید  از اعضای کارگروه خواستار شد.

 

فرماندار ویژه میناب از  طرح های آموزش فرشبافی خانگی در بخش سندرک ،طرح “هر خانه یک گل خانه” در روستای راونگ ، طرح پرورش بلدرچین بصورت قانونمند، کارگاه فراوری و بسته بندی خرما ،شیلات و پرورش میگو، فعال کردن طرح های صنعتی نیمه فعال حمایت کرد.

 

نخعی تحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در  شهرستان را یکی از مهمترین اولویت های کارگروه اشتغال شهرستان عنوان کرد و گفت: در شهرستان کارهای زیادی انجام شده است ولی با توجه به دغدغه های رهبر انقلاب تحقق اقتصاد مقاومتی در راستای ایجاد اشتغال پویا یکی از اولویت ها مهم اجرایی لحاظ شود.

 

انتهای پیام/ی

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff