حمایت از تولید داخل باعث رونق اقتصادی می شود/ کيفيت و قيمت دو شاخص مهم دنياي امروز است
+ پ -
حمایت از تولید داخل باعث رونق اقتصادی می شود/  کیفیت و قیمت دو شاخص مهم دنیای امروز است

معاون فرمانداری حاجی آباد گفت: کشوری در عرصه اقتصادی موفق خواهد شد که با شناسایی مزیت های نسبی در داخل کشور حمایت از تولید داخلی را وجهه همت خود قرار دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛علیرضا میرزاده، معاون فرمانداری حاجی آباد در حاشیه مراسم روز ملی اصناف در گفتگو با خبرنگار پیارم حاجی آباد بیان داشت : کشوری در عرصه اقتصادی موفق خواهد شد که با شناسایی مزیت های نسبی در داخل کشور حمایت از تولید داخلی را وجهه همت خود قرار دهد.

میرزاده  تصریح کرد :تجارت امروز  به سمت دنیای دیجیتالی گام بر می دارد اگر میخواهیم در این دنیای جدید حرفی برا گفتن داشته باشیم باید آموزش تجارت الکترونیک را در دستور کار قرار دهیم.

معاون فرماندار حاجی آباد افزود: آینده از آن کسانی خواهد بود که خود را با فضای جدید وفق دهند و امیدواریم که با پیوستن ایران به سازمان تجارت جهانی بتوانیم با دور ترین نقاط جهان ارتباط اقتصادی برقرار نماییم.

میرزاده  بیان کرد: در دنیای امروز دو شاخص کیفیت و قیمت حرف اول را می زنند و کاسب موفق کسی است که ارزانتر وبا کیفیت تر بفروشد.

وی، مردمی کردن اقتصاد و کاهش تصدیگری دولت در بخش اقتصاد را از اهداف عالی دولت بر شمرد و گفت: نقشی که اصناف در امور سیاسی، اقتصادی و روند توسعه کشور دارند، بی‌بدیل است.
معاون فرماندار شهرستان حاجی آباد نیز در این همایش بیان داشت: وضعیت مطلوبی که ما از آن برخورداریم در سایه رهبری عالمانه و با درایت معظم له حاصل آمده و امنیتی که اصناف و اقشار مختلف جامعه از آن برخوردارند از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff