حمایت ائتلاف گروه‌های مقاومت فلسطین از جشنواره مدافعان حرم در تهران
+ پ -
حمایت ائتلاف گروه‌های مقاومت فلسطین از جشنواره مدافعان حرم در تهران

ائتلاف گروه‌های مقاومت فلسطین در سوریه با صدور بیانیه‌ای برگزاری جشنواره فیلم مدافعان حرم در ایران را از تاثیرگذارترین اَشکال مقاومت مقابل توطئه غربی-صهیونیستی برای ترویج افکار وهابی توصیف کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ائتلاف گروه‌های مقاومت فلسطین در سوریه امروز با صدور بیانیه‌ای خبری از برگزاری جشنواره فیلم مدافعان حرم در ایران تمجید کرد.

در این بیانیه با تاکید بر نقش جشنواره فیلم مدافعان حرم در ترویج فرهنگ مقاومت در فلسطین، سوریه، لبنان، عراق، یمن و دیگر کشورهای عربی و اسلامی گفت: این جشنواره از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین اشکال مقاومت مقابل توطئه‌های صهیونیستی، غربی و ارتجاعی اعراب برای گسترش اندیشه های تکفیری است.

ائتلاف گروه‌های مقاومت فلسطین در سوریه افزود: ما تاکید می‌کنیم که دفاع از حرم آل البیت یکی از تکالیف نیروهای مقاومت در مقابله با فتنه‌های مذهبی و طائفه‌ای است که محافل دشمن امت اسلامی آنها را ترویج می دهند.

نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم به دبیری «حمید یادروج» در سطح ملی و در دو بخش مستند و نماهنگ با همکاری موسسه فرهنگی هنری کتیبه نوای فاطمی سوم تا پنجم خردادماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff