حماسه 9 دی تجلی بصیرت و ولایتمداری مردم / امروز بصیرت، تبعیت از مقام معظم رهبری است
+ پ -
حماسه ۹ دی تجلی بصیرت و ولایتمداری مردم / امروز بصیرت، تبعیت از مقام معظم رهبری است

معاون فرماندار بستک گفت: حماسه ۹ دی نماد تجلی بصیرت و ولایتمداری ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی است که به دور از هر گونه دسته بندی و گرایش جناحی با حضور چشمگیر خود، توطئه دشمنان نظام را نقش برآب کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه؛ اکبر احمدی دولخانی، معاون فرماندار بستک در آستانه سالروز حماسه ۹ دی گفت: این روز نقطه اوج بصیرت ملتی است که برای پاسداری از اهداف و آرمان‌های انقلاب خود، در برابر دشمنان و بدخواهان نظام ایستادند و روز ۹ دی بیعت مجدد همه علاقه مندان به اعتلای نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب به دور از هر گونه دسته بندی و گرایش جناحی بود.

 

وی افزود: مسئولان و قشرهای مختلف مردم عزیز ایران اسلامی از هر قومیت و مذهبی که باشند، بارها به اثبات رسانده اند که ذره ای از اصول و ارزش های اسلامی و آرمان های نظام و انقلاب، شهدا و ایثارگران عقب نمی نشینند و در روز ۹ دی، مردم زمانی که احساس کردند به باورها و ارزشهای دینی و اعتقادیشان توهین شده است و بیگانگان خیال دخالت در حوزه های اخلاقی و اعتقادی آنها دارند به حرکت در آمده و با حضور و اجتماع خود به بیگانگان پاسخ مناسب و دندانشکن دادند.

 

احمدی دولخانی اظهار کرد: حضور مردم در روز ۹ دی برای دفاع از اسلام و مقدسات و ادای احترام به حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و حمایت از انقلاب و رهبر معظم انقلاب بود و مردم در این روز احساس کردند که بیگانگان با این حرکت ها زمینه را مناسب برای مداخله یافته اند، که با حضور چشمگیر خود توطئه آنها را نقش برآب کردند.

 

معاون فرماندار بستک در پایان افزود: امروز بصیرت، تبعیت از مقام معظم رهبری، حفظ وحدت و انسجام جامعه اسلامی، تشخیص دقیق شرایط زمانی و موقعیت شناسی در راستای مصالح کشور است.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff