حماسه 9 دی انقلاب اسلامی رابیمه کرد/روز بصیرت روز نه گفتن به استکبار جهانی است

+ پ -
حماسه ۹ دی انقلاب اسلامی رابیمه کرد/روز بصیرت روز نه گفتن به استکبار جهانی است

رئیس دانشگاه پیام نور پارسیان با اشاره به اینکه حماسه ۹ دی درسال ۸۸، انقلاب اسلامی را بیمه کرد، گفت:۹ دی روز نه به استکبار جهانی ودر رأس آن آمریکاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ اصغرپیکرآرا ، رئیس دانشگاه پیام نور پارسیان در گفتگو با خبرنگار  پارسیان خبر؛ با اشاره به سابقه تاریخی ملت ایران درخلق حماسه های ماندگار اظهار کرد: روز ۹دی در نزد ملت ایران به عنوان روز بصیرت و میثاق دوباره با رهبری و انقلاب اسلامی است.

 

پیکرآرا با بیان اینکه روز ۹ دی روز میثاق مجدد با ولایت است،گفت: تا به امروز با هدایتهای پیامبرگونه ولی فقیه، تمامی نقشه های پشت پرده دشمنان اسلام نقش بر آب شده است .

 

وی تاکید کرد: هرگاه مردم در صحنه حضور یافته است، فتنه ها را خاموش، نظام و انقلاب را بیمه و دشمنان را مأیوس و نا امید کرده است که حرکت مردم در روز حماسه ۹دی در تاریخ انفلاب ماندگار خواهد بود.

 

رئیس دانشگاه پیام نور پارسیان با بیان اینکه امروز درشرایطی هستیم که بیش از گذشته به حرکت ها وبرنامه های بصیرت افزا نیازمندیم، افزود:حرکت هایی در منطقه ما رخ داد که حتی خواص، قدر آن را نمی دانند، امروز به برکت مقاومت و اتحاد نیروهای اسلامی شاهد تحولات بزرگی در منطقه هستیم.

 

پیکر آرا تصریح کرد: ۹ دی روز نه گفتن به استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکاست و این روز متعلق به گروه یا جناح خاصی نیست ، این روز متعلق به همه مردم است.

 

وی با بیان این نکته که سال ۸۸ و حضور کم سابقه مردم در انتخابات می توانست یک فرصت استثنایی برای پیشرفت و اعتلای این کشور فراهم سازد، خاطرنشان کرد: عده ای بی بصیرت نه تنها  این فرصت را از نظام گرفتند بلکه کشور را هم به عقب بردند  و امروز اگر میگوئیم فتنه خط قرمز ماست باید دلائل آن درجامعه تبیین گردد تا همگان از توطئه ها و هم دستی دشمنان خارجی با فتنه گران داخلی مطلع شوند.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff