تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

سیاسی
کد خبر : 492701
تاریخ انتشار:یکشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۸:۳۶| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
اظهارات علمای اهل سنت در خصوص حماسه9دی؛

حماسه ۹دی نماد همراهی جامعه با انقلاب است/ حمایت رهبری، فتنه های دشمنان را نقش بر آب کرد

علما و سران قبایل اهل سنت هرمزگان با بیان اینکه فتنه ۸۸ ملت ایران را هوشیار کرد، اظهار کردند:حمایت رهبر انقلاب و هوشیاری ملت تمام فتنه های دشمنان نظام را نقش بر آب کرد.

حماسه ۹دی نماد همراهی جامعه با انقلاب است/ حمایت رهبری، فتنه های دشمنان را نقش بر آب کرد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛علما و سران قبایل اهل سنت هرمزگان با بیان اینکه فتنه ۸۸ ملت ایران را هوشیار کرد، اظهار کردند:حمایت رهبر انقلاب و هوشیاری ملت تمام فتنه های دشمنان نظام را نقش بر آب کرد.

حمایت رهبر انقلاب نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرد

شیخ احمد خنجی، امام جمعه اهل سنت پارسیان در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه ۹ دی ماه روز بصیرت و میثاق امت اسلامی با رهبری است، عنوان کرد: در سال ۱۳۸۸ ملت با حضور خود در خیابان ها به فرمان رهبر لبیک گفتند و حماسه ای جاویدان را رقم زدند.

امام جمعه اهل سنت پارسیان تصریح کرد: ملت ایران در این چهل سال از انقلاب نشان دادند که پایبند به نظام و انقلاب خود بوده و هرگاه خطری بخواهد انقلاب را تهدید سازد جوانان این مرز و بوم از آن دفاع کرده و حتی جان خود فدا می کنند.

خنجی عنوان کرد: با وجود مشکلات اقتصادی و تبعیض طبقاتی در جامعه اما همچنان ملت ایران برای حفظ از سیانت های انقلاب در همه راهپیمایی ها، تجمعات و انتخابات شرکت می کنند و خواستار مبارزه مسئولان با این فاسدان اقتصادی بوده تا رفاه و آرامش برای همه افراد جامعه به یک میزان صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه دشمن دشمنی خود را می کند ولی باید ملت ایران هوشیار باشد، افزود: در سال ۱۳۸۸ آمریکا و هم پیمانانش با استفاده از مهره های خودفروخته داخلی درصدد بر اندازی نظام و انقلاب بودند که به پشتوانه رهبری عالی قدر و هوشیاری و آگاهی ملت تمام نقشه های آنها نقش بر آب شد.

عالم اهل سنت هرمزگان عنوان کرد: ابرقدرت های جهان از تولد انقلاب اسلامی به دنبال نابودی آن بوده اند زیرا این انقلاب بر مبنای استکبار ستیزی و اسلام بنا شده و انها به دنبال نابود کردن اسلام و مسلمانان هستند.
خنجی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی با محوریت دینی خود توانسته فتنه‌های دشمنان را بر ملا سازد، اظهار کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون فتنه های بسیاری از سوی دشمنان انجام شده اما با درایت های رهبری و بصیرت مردم تمام دسیسه های انها بر باد رفته است.
وی خاطر نشان کرد: از همه ملت ایران خواستاریم که فردا در حماسه ۹ دی شرکت کنند تا با حضور خود مشت محکمی بر دهان آمریکا و صهیونیست و وابستگان آنها بزنند.

حماسه ۹دی نماد همراهی جامعه با انقلاب است

شیخ حسین توانا، امام جمعه اهل سنت چاه بنارد بستک در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به حماسه غرور آفرین ۹دی اظهار کرد: دشمنان نظام از پیش از انقلاب اسلامی تا به امروز در صدد ضربه زدن و نابودی پایه های این حرکت مردمی بودند و برای رسیدن به اهداف خود از هیچ تلاشی کوتاهی نکرده اند که به فضل خداوندتاکنون موفق نشده اند.

وی گفت: دشمن در جریان آسیب به انقلاب اسلامی ایران از مهره های خودی وغیر خودی استفاده کرده که حوادث ۸۸ نتیجه فتنه گری های بیگانگان و مهره های خود فروخته بوده است.

توانا با تاکید حضور پرشور مردمی در راهپیمایی حماسی ۹دی افزود:حضور مردم در این مراسم بیانگر همراهی آحاد جامعه با انقلاب و نظام است.

عالم اهل سنت هرمزگان با اشاره به وجود مشکلات پیشروی جامعه و سنگ اندازی دشمنان برای آسیب به نظام عنوان کرد: رفع مشکلات کنونی نیازمند هم اندیشی و همراهی تمامی بخش های جامعه دارد و حل آن از راه آسیب به انقلاب و نظام نیست.

وی تاکید کرد: تمام ما دشمن مشترکی داریم که درصدد نفوذ و ضربه است لذا هوشیار باشیم و از روی ناآگاهی دست به سمت دشمنان خود دراز نکنیم.

توانا گفت: برای رفع مشکلات موجود جامعه در زمینه های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و ..همگی باید در صحنه حضور داشته باشند و دولت در راستای کمک به آحاد جامعه وارد میدان شود.

وی یادآور شد: مشکلات وجود نداشته بلکه مشکلات را به وجود می آورند از سوی دیگر بروز خیانت ها از سوی عده ای باعث نگرانی و دلخوری می شود که باید با فراهم آوردن اسباب لازم باید از حجم فشارهای موجود کاست.

امام جمعه اهل سنت چاه بنارد بستک ادامه داد: کشور ما از وجود سیاستمداران و اقتصادانان به نامی برخودار است که باید از ظرفیت های آنان برای کاستن از مشکلات پیش روی مردم استفاده شود از سوی دیگر مردم باید نسبت به حوادث کنونی توجیه شوند و دولت نیز اقدامات موثرتری انجام دهد.

توانا با اشاره آثار رزمایش سپاه در آب های خلیج فارس تصریح کرد: ابراز قدرت تاثیر غیرقابل انکاری دارد و نمایش قدرت نظامی اعلام آمادگی برای مقابله با هر گونه تهاجم و جنگ طلبی هاست

عالم اهل سنت هرمزگان خاطرنشان کرد: برگزاری رزمایش های نظامی و نمایش قدرت نظامی در مرزهایی که آمریکا و نمایندگان خودفروخته آنان حضور دارند رعب و وحشت را به دل مدعیان قدرت انداخته است.

فتنه ۸۸ ملت ایران را هوشیار کرد

محمد صدیق بهجت، رئیس شورای روحانیت شهرستان بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه پیروزی و موفقیت در گرو اطاعت از رهبری است،گفت: مسلمانان ایران همیشه تابع رهبری هستند و با حضور خود در این تجمع نشان می دهند که همواره پایبند نظام و انقلاب هستند.

وی افزود: ملت ایران امروز با بصیرت تر و هوشیارتر از قبل هستند و با حضور خود در این تجمع حماسه ای دیگر را رقم خواهند زد.

عالم اهل سنت هرمزگان با تاکید بر اینکه تنها دینی که جوابگوی تمام مسائل روز بوده، دین مبین اسلام است، تصریح کرد: ملت ایران همواره پایبند این انقلاب که بر پایه اسلام بنا شده هستند و نه تنها از انقلاب خسته نمی شوند بلکه عشق ملت ایران روز به روز نسبت به آن افزایش می یابد.

عالم اهل سنت هرمزگان ضمن دعوت از ملت ایران برای شرکت در تجمع ۹ دی اظهار کرد: ملت ایران با هوشیاری کامل در این تجمع شرکت می کنند و با حضور خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان می زنند.

بهجت بیان کرد: فردا همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی در این تجمع شرکت می کنیم و نشان می دهیم علی رغم وجود نابه سامانی های اقتصادی اما همچنان ملت ایران با اتحاد خود از آرمان های انقلاب دفاع می کنند.ت.

وی با بیان اینکه فتنه ۸۸ ملت ایران را هوشیار تر ساخت، عنوان کرد: در سال ۱۳۸۸ عده ای از داخل با حمایت و پشتیبانی دشمنان انقلاب شیطنت هایی را انجام دادند که وحدت بیشتر ملت ایران و اطاعت از رهبری را برای کشور ما به ارمغان آورد.

رهبری محور اتحاد امت اسلامی است

شیخ مسود راهبر، عالم اهل سنت هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز با بیان اینکه وظیفه هر مسلمان ایرانی شرکت در تجمع ۹ دی ماه است، اظهار کرد:در این روز فتنه گران به دنبال بر اندازی نظام و هتک حرمت به رهبر عزیزمان بودند که ملت همیشه در صحنه ایران با حضور به موقع و هوشیار خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زدند.

عالم اهل سنت هرمزگان تصریح کرد: در این روز همه ما با حضور پرشور و پر رنگ خود در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی نشان خواهیم داد با وجود کمی و کاستی های مادی مردم همچنان پای نظام ، انقلاب و رهبری خود ایستاده اند.

راهبر با بیان اینکه رهبری محور اتحاد امت و پرچمدار اسلام است، افزود: با حضور در حماسه ۹ دی بار دیگر با رهبر عزیزمان که فهیمی عالی قدر، دانشمندی فرزانه، انسانی با بصیرت و مسلط بر تمام امورات جهان و خاورمیانه هستند تجدید پیمان می کنیم و آگاهیم که پیروی از ایشان ثبات نظام انقلاب اسلامی را در پی خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه با حضور خود در تجمع ۹ دی ماه تو دهنی محکمی بر استکبار و غرب خواهیم زد، عنوان کرد: با همه ترفند هایی که دشمن برای نابودی نظام و هتک حرمت به رهبری زده اند اما همچنان مردم آگاه و با بصیرت ایران در کنار رهبر و گوش به فرمان آن هستند.

عضو شورای روحانیت هرمزگان اظهار کرد: دشمنان هنگامی که ثبات و قدرت های نظامی انقلاب را دیدند  با استفاده از دست نشانده های داخلی درصدد متزلزل کردن انقلاب اسلامی بودند که با هوشیاری ملت ایران تمام نقشه های آنها نقش بر آب شد.

راهبر با اشاره به بیانات اخیر امام خامنه ای(مدظله العالی) عنوان کرد: هر ۱۰ سال یک بار دشمن برای بر اندازی انقلاب دست به فتنه ای می زند و رهبر انقلاب به ملت ایران متذکر شده اند که در سال ۱۳۹۸ هوشیار باشید و دقت کید که در این سال اتفاقاتی نیفتد.

وی افزود: موصاد، اسراییل، آمریکا و کشور های وابسته به آن ها از اتحاد امت اسلامی که مانند خاری در چشمان آنها است در هراس بوده و در شگفت و تعجب هستند که ملت ایران با متحمل شدن همه مشکلات اقتصادی در انتخابات، راهپیمایی ها و…. حضور فعال دارند.

عالم اهل سنت هرمزگان با بیان اینکه افراد شرکت کننده در فتنه ۸۸ افراد بی دینی بودند، تصریح کرد: این افراد که توسط عواملی خارجی حمایت می شدند مقدسات مسلمانان را زیر سول می بردند و با شعارهای نطیر نه لبنان نه غزه جانم فدای ایران می خواستند با این کار ضربه ای مهلک به کیان اسلامی وارد سازند.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=492701
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,584 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی