حماسه ۹ دی ولایتمداری ملت ایران را به تمام جهانیان‌ ثابت کرد

+ پ -
حماسه ۹ دی ولایتمداری ملت ایران را به تمام جهانیان‌ ثابت کرد

امام جمعه اهل سنت بستک گفت: نهم دی روزی است که ولایتمداری ملت ایران به تمام جهانیان‌ ثابت شد و مردم مسلمان و انقلابی ایران نشان دادند که این جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» به خوبی در عمل به آن معتقد و پایبند هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حاج آقا طیب خنجی امام جمعه اهل سنت روستای فتویه شهرستان بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه؛ گفت: در ۹ دی ماه سال ۸۸ مردم ایران اسلامی، حماسه ای آفریدند و آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد و دل دوستداران نظام را شاد و دل دشمنان را مأیوس و ناامید کرد.

 

وی افزود: نهم دی روزی است که ولایتمداری ملت ایران به تمام جهانیان‌ ثابت شد و مردم مسلمان و انقلابی ایران نشان دادند که این جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» به خوبی در عمل به آن معتقد و پایبند هستند.

 

خنجی عنوان کرد: این حماسه به دشمنان خارجی و داخلی نشان داد که ملت شریف ایران همیشه در صحنه بوده و همچنان پشتیبان ولایت فقیه و حافظ منافع نظام اسلامی هستند و خط بطلانی شد بر پندارهای غلط و خیال های باطل کسانی که تصور می کردند که رهبری از پشتوانه مردمی برخوردار نیست و با همین توهم تمام توان خود را در شکستن خیمه انقلاب بکار برده بودند.

 

وی در بیان پیام این حماسه اظهار کرد: حماسه نهم دی به تمامی غفلت زدگان داخلی و خارجی این نکته را گوشزد کرد که هیچ کس نمی تواند بین ملت و ولایت فقیه ایجاد فاصله و شکاف کند و تنها اجرای این اقدام از سوی هر شخص و نهادی جز بی آبرویی، چیزی برای عامل آن بر جای نخواهد گذاشت.

 

امام جمعه اهل سنت روستای فتویه یادآور شد: باید در مقابل فتنه‌گرها همواره آماده بود و در صحنه حضور داشت و از پای ننشست، چرا که اگر لحظه ای درنگ شود ‌متاسفانه دشمن سوء استفاده خواهد کرد. دشمنان در این برهه از انقلاب اقتدار نظام اسلامی و اتحاد مردم را هدف قرار داده اند اما بصیرت و حضور همه جانبه مردم در تمام عرصه‌ها باعث می شود تا آنها در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بمانند.

 

انتهای پیام/ن

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff