حماسه ۹دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران است
+ پ -
حماسه ۹دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران است

امام جمعه بندرلنگه حماسه ۹ دی را روز تجدید بیعت با نظام و آرمان های انقلاب دانست و اظهار کرد : رهبر معظم انقلاب اسلامی بعد از حضرت امام(ره) با نفوذ ترین رهبر و مرجع عالیقدر در کل جهان اسلام است که با تجدید بیعت با حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان فتنه ۸۸ خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  مروارید نیوز ؛ آیت الله سید محمد جواد رکنی حسینی امام جمعه بندرلنگه در مراسم میثاق با ولایت  ضمن گرامیداشت سالروز ۹ دی حماسه ملت رشید و همیشه در صحنه ایران را فراموش نشدنی دانست و گفت : حضور مردم در صحنه نشان از بصیرت کامل است که در این حماسه دشمنان داخلی و خارجی به عقب نشستند.

وی افزود : رهبر معظم انقلاب اسلامی بعد از حضرت امام با نفوذ ترین رهبر و مرجع عالیقدر در کل جهان اسلام است که با تجدید بیعت با حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان فتنه ۸۸ خواهد بود.

امام جمعه بندرلنگه با اشاره به در پیش بودن انتخابات خبرگان و مجلس تصریح کرد: شاید دشمن برای انتخابات خبرگان و مجلس برخی خواب‌ها دیده باشد و سعی دارند تاثیر گذاری خودشون رو در انتخابات نشون دهند چون میدانند از راه جنگ کاری از پیش نمی برند و سیاست های تحریم اقتصادی دیگر جواب نخواهد داد .

 رکنی خاطرنشان کرد: ملتی که در هشت سال دفاع مقدس جان و مال خودش را فدا کردن و پای نظام و رهبری ایستاده اند و هنوز هم در تمام عرصه ها در برابر
“>انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff