حماسه ٩ دی متعلق به هيچ گروه و جناح سياسی نيست/ ٩ دی نقشه شوم فتنه گران داخلی واستكبار را برملا كرد

+ پ -
حماسه ٩ دی متعلق به هیچ گروه و جناح سیاسی نیست/ ٩ دی نقشه شوم فتنه گران داخلی واستکبار را برملا کرد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پارسیان با اشاره به اینکه حماسه ٩ دی متعلق به هیچ گروه وجناح سیاسی نیست، گفت: حماسه نهم دی، متعلق به همه ملت ایران است و روزی است که نقشه شوم فتنه گران داخلی واستکبار را بر ملا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ ازسال ۱۳۸۸ پس از برچیده شدن بساط فتنه گران به دست مردم ولایی ایران اسلامی ، یوم الله ۹ دی در تقویم کشور ما به نام روز بصیرت و میثاق امت با رهبری ماندگار شده است.

 

با توجه به نزدیک شدن به این روز پر افتخار، حجت الاسلام خانجانی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی پارسیان درگفتگو با خبرنگار پارسیان خبر؛ با اشاره به اینکه ٩ دی متعلق به همه آحاد ملت ایران  و نه یک جریان و حزب خاص است، گفت: مقاومت و پایمردی در برابر دشمن به برکت وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان یک نعمت است و برهمین اساس دشمنان با قبول این اصل مهم در صدد ایجاد شکاف بین مردم وانقلاب هستند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پارسیان با اشاره به نقش استکبار در فتنه سال ٨٨ اظهارکرد: در جریان فتنه سال ٨٨ که دشمنان داخلی و شرق و غرب دست به دست هم داده بودند تا انقلاب و اسلام ناب ما را زیر سوال ببرند و با تفرقه افکنی بین امت بر ایران اسلامی لطمه وارد کنند، مردم آگاهانه و بنا بر درایت و فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و با حضور خود جوش خود در راهپیمایی عظیم و حماسی نهم دی شرکت کرده و حماسه ای تاریخی و ماندگار در جهان آفریدند و نقش فتنه گران داخلی و دشمنان خارجی را در این نیت شوم برملا ساختند‪.‬

 

خانجانی ادامه داد: امت اسلامی بایستی در هر برهه از زمان آگاهانه عمل کنند و در راهپیمایی ها و تجمعات دینی و مذهبی حضور به عمل آورند، چرا که امروزه هر تجمع امت اسلامی با جنگ دهها ساله در برابر کفر و استکبار و خنثی سازی فتنه ها و شبکه های ماهواری و اجتماعی و پیاده نظام های دشمنان اسلام و انقلاب برابری می کند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پارسیان با تأکید بر اینکه مردم همیشه برای مسئولان پشتوانه ای عظیم بوده اند و اهمیت حضور آنها نیز در این بزنگاه ها پررنگ تر می شود، اظهار داشت: بزرگداشت حماسه هایی همچون نهم دی ماه سال ٨٨ نکاتی همچون دین داری و وفاداری به آرمان های و اهداف والای جمهوری اسلامی و پشتیبانی از ولایت فقیه را که موجب حضور مردم در صحنه ها می شود یادآور خواهد شد.

 

وی افزود: ملت ایران با هوشمندی و حضور به موقع خود، تهدیدها و فتنه ها را خنثی و هر روز بر استحکام نظام اسلامی افزوده است.

 

وی خاطرنشان کرد: مردم در ٩ دی٨٨ از اصل ولایت فقیه و از آرمان ها و ارزش های نظام و انقلاب اسلامی دفاع کردند و بصیرت و هوشیاری خود را نشان داده و با ولایت میثاقی دوباره بستند.

 

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff